Пітчинг, техніки успішного пітчингу проекту, основні майданчики пітчингу в Європі та СНД

Слухачі дізнаються:

- Види пітчингів та їх цілі

- Основні майданчики для пітчингів кінопроектів та їх особливості

- Де найбільше шансів у українських авторів і продюсерів

- Як правильно брати участь в пітчингу, на що звертають увагу продюсери, яку інформацію варто повідомляти і які матеріали має сенс презентувати

- Про техніку пітчингу та підготовці до нього

Експерти:

Виктория Ярмощук

Вікторія Ярмощук

З листопада 2010 року - до сьогодні - директор компанії «Медіа Ресурси Менеджмент».
Діяльність Вікторії пов'язана з медіаконсалтингом в найширшому розумінні цього слова. Під її керівництвом або за її участю проходять найбільші та найважливіші медіа події в Україні та за кордоном
Вікторія багато років успішно керує єдиною в Україні консалтинговою компанією в галузі медіа та ентертейнменту «Медіа Ресурси Менеджмент» («МРМ»). Клієнтами компанії є міжнародні виробники та дистрибутори контенту, серед яких Zodiak Rights, ITV Studios Global Entertainment, Warner Bros., BBC Worldwide, Global Agency, ALL3MEDIA, Televisa Internacional, Endemol Group, FILM.UA, Star Media, WeiTMedia, телеканали - СТБ, «Інтер», «1+1», «Україна», «СТС», «ТНТ», «НТВ» та інші. Серед її досягнень успішний запуск галузевих інформаційно-аналітичних періодичних видань Media Business Reports, Content Report, CIS Content Report, а також випуск спеціалізованої літератури (в 2014 році випущена книга Стіва Каплана «Приховані інструменти комедії. Бути смішним - серйозний бізнес», в 2012-м - «Словник медіатермінів»).
Під керівництвом Вікторії запущена лінійка галузевих семінарів для професіоналів телебачення і кіно, а також проведені численні закриті тренінги та семінари для клієнтів компанії «МРМ», серед яких найбільші медіагрупи України.
Саме компанія МРМ є ініціатором та організатором медіафоруму KIEV MEDIA WEEK, (масштабний захід у сфері телебачення, кіно і new media, що об'єднує в собі галузеві конференції та міжнародний ринок аудіовізуального контенту Ukrainian Content Market). Щорічно в роботі KIEV MEDIA WEEK беруть участь понад 1000 делегатів із понад 30 країн світу.
Вікторія є доповідачем і модератором численних галузевих заходів, регулярним учасником ключових міжнародних ринків і конференцій, зокрема це міжнародні ринки контенту MIPCOM і MIPTV (Канни, Франція), DISCOP (Туреччина), NATPE (Прага, Чехія), та багато інших.
Член Міжнародної академії телевізійних мистецтв і наук (International Academy of Television Arts & Sciences; організатор півфіналу суддівства Міжнародної телевізійної премії International Emmy Awards 2012 в Києві

Анна Качко

Анна Качко (по скайпу)

продюсер

Н
ародилася в Москві, навчалася в середній школі в Дюссельдорфі в Німеччині. Закінчила факультет телебачення і кіно університету Сорбонна в Парижі (ParisIV, LaSorbonne), школу мистецтв при музеї Лувр (EcoleDuLouvre), продюсерську школу Нью-Йоркської Академії кіно (NYFA) і продюсерську програму EAVE (EuropeanAudiovisualEntrepreneurs).
Заснувала в 2007р. кінокомпанію Тандем Продакшн в Москві і в 2014р. Tandem Production Germany в Німеччині.
Анна - представник європейської продюсерської програми EAVE в Росії, ініціатор продюсерських курсів EAVE Moscow і B'EST для продюсерів з Європи, Росії та СНД. Анна Качко є засновником і директором Spotlight: New Kazakh Cinema (Казахстанського ринку кінопроектів), міжнародної бізнес майданчики в рамках кінофестивалю Євразія в Казахстані. Також Анна виступила одним з організаторів щорічного кіно форуму Moscow Business Square врамках Московського Міжнародного Кіно Фестивалю і є членом відбіркової комісії фестивалю «Кіно. Фільми з Росії і не тільки »в Швейцарії.
Володар Срібного Ведмедя кінофестивалю «Берлінале» за фільм «Уроки Гармонії» і більше 30 міжнародних нагород. Володіє німецькою, англійською, французькою та російською мовами.

Вибрана фільмографія:
«Перебудова» (2008), виробництво Росія-США, режисер Слава Цукерман;
«Гарячі новини» (2009), Росія-Швеція, режисер Андерс Банку, учасник численних кінофестивалів, у тому числі Трайбека в Нью-Йорку;
«Байконур» (2011), Німеччина-Казахстан-Росія, режисер Вайт Хельмер;
«Мин Бала» (2011), Казахстан, реж. Акан Сатаєв, лідер прокату в Казахстані;
«Уроки Гармонії» (2012), Казахстан-Німеччина-Франція, режисерський дебют Еміра Байгазіна, приз Срібний Ведмідь основного конкурсу міжнародного кінофестваля Берлінале 2013, головні призи більше 20 міжнародних кінофестивалів, включаючи Tribeca КФ, Basel КФ, Trencin КФ, Tomorrow КФ в Москві , Kino FF (Женева), Варшавський МКФ, Ghent КФ, Seattle КФ, Sakhalin КФ, Sao-Paolo, Asian Pacific Screen Awards та ін.;
«Москва ніколи не спить» (2014), Росія-Ірландія, режисер Джонні О'Рейлі;
«Kalo Pothi» (2014), режисер з Катманду Мін Бахадур Бхам.

Підготуйте ваші питання та приходьте!

Попередня реєстрація обов'язкова.

Майстер-клас  відбудеться 28 жовтня з 19:00 до 21:00, за адресою:

м. Київ, ул. М. Закревського, 22, Вхід №2