ru uk

Skill Bill Pro

Skill Bill Pro - курс лекцій і семінарів з виробництва кіно і серіалів, від народження ідеї до реалізації та презентації на ринках і фестивалях. Пряма мова професіоналів для тих, хто хоче підвищити свій рівень компетентності та отримати заряд натхнення

Всі спікери - практикуючі фахівці, на рахунку яких не один успішний проект. На кожному занятті буде відведено спеціальний час для секції питань і відповідей, в ході якої ви зможете дізнатися думку професіоналів з ​​приводу задач, які стоять перед вами.

Кожен слухач може вибрати для себе зручний графік відвідування занять: слухати вибрані лекції, зареєструватися на частину лекцій або пройти повний курс. Але ми зі свого боку впевнені, що саме повний курс дасть вам необхідні знання для руху вперед. У кожного з нас є улюблені спікери, люди-орієнтири і просто кумири, але щоб бути максимально ефективним при вирішенні конкретних задач, необхідно зрозуміти весь процес в цілому, знати зв'язки між етапами виробництва та презентацією продукту ринку, і, безумовно, не боятися використовувати досвід інших професіоналів, які вже досягли успіху.

Повний курс розрахований на 9 місяців. Лекції проходять 1 раз на 2 тижні по четвергах. Початок о 19:00. Точний розклад лекцій, тематику та імена спікерів ви завжди можете поточнити у календарі, а також у стрічці анонсів заходів.

Звертаємо вашу увагу, що відвідування майстер-класів курсу є платним. Ознайомтесь з умовами оплати.

Адреса:

Кіностудія FILM.UA
вул. Закревського, 22 - 2 вхід
Реєстрація є обов'язковою.