ru uk

Cinema Kids

Під брендом Cinema Kids ми об'єднали проекти для дітей і підлітків. Заняття проходять за спеціальною системою, яка дозволяє в напівігровій формі залучити дітей в серйозний процес кіновиробництва. На регулярній основі ми набираємо навчальні групи за такими напрямками:

Школа акторської майстерності для дітей (вік 7-15 років). Так само як і дорослих, ми вчимо в першу чергу позбавлятися від зажимів, працювати з емоціями, потім даємо ази акторської майстерності, основи голосоведення і пластики. Курс триває 9 місяців.

Дитяча школа дубляжу «Так Треба Продакшн» (2 групи: 6-10 років і 11-15 років). Курс розроблений і проводитися під керівництвом компанії Так Треба Продакшн - визнаних професіоналів у сфері  дубляжу та адаптації іноземних фільмів, серіалів та анімації. Дітей навчають азам акторської майстерності, коригують дикцію, вчать працювати з голосом, а також на практиці озвучують мультфільм в професійних студіях. Курс триває 3 місяці.

Кіноканікули (8-15 років). Підчас канікул проводяться 1- і 2-тижневі заняття, в ході яких діти знімають свій власний фільм. Теоретичні навички про те, що таке сценарій, хто чим займається на знімальному майданчику, як повинен бути організований процес зйомок, а також власні акторські таланти, вони підкріплюють практикою. На випускному вони разом з батьками та друзями дивляться своє перше кіно! Курс триває 1-2 тижні під час шкільних канікул.

Я – VLOGGER (возраст 12-15 лет). Курс ведения собственного видеоблога на YouTube. В рамках курса участники определяются с возможными темами для своего канала, учатся работать с техникой, выстраивать кадр, работать с различным освещением и дополнительным оборудованием, а также осваивают основные приёмы монтажа.  Грамотное сочетание теории и практики подкреплено примерами из сети. В процессе обучения мы также говорим о таких актуальных для подростков темах как безопасность в сети и использование социальных сетей. На каждом занятии участники получают задание на дом