ru uk

Бюджетування візуальних ефектів та комп'ютерної графіки. Продюсер та VFX-супервайзер - економічний діалог

Оскільки комп'ютерна графіка і візуальні спецефекти стають невід'ємною частиною кінопроцесу, а швидкість розвитку технологій і підходів до процесу зростає, ми вважаємо важливим для сучасних кінематографістів володіння базовими знаннями в сфері візуальних ефектів. Майстер-клас розрахований на всіх зацікавлених, в першу чергу на продюсерів, режисерів, операторів і майбутніх VFX-супервайзерів.

У рамках майстер-класу ми поговоримо про те, коли і як формується бюджет постпродакшна, про ціноутворення на послуги з виробництва візуальних ефектів, про співпрацю продюсера, режисера і VFX департаменту, про правильне планування кінопроцесу з точки зору творців комп'ютерної графіки і візуальних ефектів. У якості експерта виступить директор компанії POSTMODERN DIGITAL, Єгор Борщевський.

«Підхід до формування бюджету в великій мірі залежить від ідеї, яка закладається в проект, а не від вибору компанії-підрядника. Виходячи з ідеї, формується мета. В свою чергу, мета визначає час і ресурси, необхідні для її досягнення. В даному випадку проявляється прямо пропорційна залежність - чим більша мета, тим більше необхідно часу і ресурсів. Грубо кажучи, «Володаря кілець» за $ 100 тис. не зробиш», -коментує Єгор.

  1. Основні пункти програми майстер-класу:
  2. Основні складові проекту. Ресурси. Час. Бюджет.
  3. Проблеми індустрії. Єдність і боротьба протиріч - Творча група проти Продюсера
  4. Від лімітів до бюджетів. Основні часові етапи формування бюджету.
  5. Експлуатація ентузіазму. Входження в проект.
  6. Від загального до конкретного. Формування естімаціі.
  7. Програмне забезпечення для бюджетування. Формат кошторису.
  8. Баланс проекту. Що робити якщо хочеться, але не можеться.

Єгор Борщевський

Директор компанії POSTMODERN, Україна. У комп'ютерній графіці більше 10 років.

Продюсер візуальних ефектів більш ніж 30 проектів («Метелики», «Син батька народів», «Полярний Рейс»). Автор семінарів з управління та бюджетування творчих проектів. В даний момент своїм основним завданням ставить розвиток VFX індустрії в Україні і формування культури менеджменту творчих проектів, пов'язаних з виробництвом комп'ютерної графіки і візуальних ефектів для кіно- і телефільмів.

Якщо ви завітаєте на 30 хвилин раніше, то зможете на власні очі побачити в роботі сучасне обладнання Motion capture (захват руху). Вже багато років весь світ активно використовує технологію Motion capture для анімації персонажів в іграх, мультфільмах, ТВ-  та кінопроектах. Лише в день майстер-класу, 20 листопада, слухачам Skill Bill буде надана можливість відвідати павільйон і побачити систему у дії.

Підготуйте Ваші питання і приходьте!
Майстер-клас пройде 20 листопада (четвер) з 19:00 до 21:00, за адресою:
м. Київ, вул. М. Закревського, 22, Вхід №2

З повною програмою майстер-класів Skill Bill можна ознайомитися тут

Реєстрація закрита.