ru uk

Ліцензування та мерчандайзинг. Анімаційні герої в комерції

14 лютого в рамках програми SkillBill Start відбудеться майстер-клас «Ліцензування та мерчандайзинг. Анімаційні герої в комерції». Експертами майстер-класу стануть Руслан Підлісний, директор української компанії Good Points і Марія Ліскович, адвокат, юрист, бізнес медіатор.

Ліцензуванням називають передачу прав на використання інтелектуальної власності, в поєднанні з будь-яким товаром або послугою. Мерчандайзинг входить у це поняття і є однією зі складових маркетингової політики. Продумані ліцензійні відносини йдуть на користь усім сторонам угоди.
Продаж товарів під анімаційними брендами приносить їх творцям мільярди доларів. Фундатором бізнес-моделі ліцензування вважається Walt Disney. Зображення Міккі Мауса або Діснеївських принцес можна зустріти на продуктах мало не з кожної категорії: від футболок і продуктів харчування до меблів і комп'ютерних ігор.

Не варто обмежуватися своїм сайтом і сторінкою в соціальній мережі. Стирайте кордони, ви повинні бути всюди!

Майстер-клас буде корисним для творців серіального і повнометражного анімаційного контенту, продюсерів, юристів і всіх зацікавлених.
Але далеко не всі ліцензіари вміють правильно виводити на ринок нові бренди. У ході майстер-класу ми обговоримо такі теми:

  • Основні поняття і цілі ліцензування
  • Структура ринку ліцензування в Україні та світі
  • Створення успішного анімаційного бренду: види, канали просування
  • Монетизація бренду
  • Види анімаційних ліцензій, категорії продукції для ліцензування в Україні
  • Схеми реєстрації ТМ і бренду - юридичні аспекти
  • Боротьба з контрафактом. Ефективні способи захисту

Експерти курсу:

Руслан Подлесный

Руслан Підлісний - директор компанії Good Points, яка спеціалізується на дистрибуції прав на використання образів героїв анімаційних фільмів, а також на комплексному супроводі та просуванні медіа-брендів на території України. На даний момент Good Points володіє правами на продаж ліцензій на використання образів героїв анімаційних фільмів «Лунтик і його друзі», «Барбоскіни» і «Ескімоска» для виробництва різної продукції для дітей.

Мария Лискович

Марія Ліскович - адвокат, медіатор Київської ТПП і ТПП Мюнхена і Верхньої Баварії. Надає юридичну підтримку в створенні медіа-контенту з 2008 р. У портфоліо Марії - робота з такими шоу як «Народна зірка», «Нова хвиля», «Критична точка», «Телезірка» (канал Україна), телесеріалу «Як гартувався стайл »(NLO TV), анімаційний серіал «Пошук роботи».

Майстер-клас відбудеться 14 лютого 2017 р. о 19:00, за адресою: м Київ, кіностудія FILM.UA, вул. М. Закревського, 22, вхід №2.

Майстер-клас безкоштовний. Реєстрація обов'язкова.