Режисер кіно. Майстер-клас Олеся Саніна

16 березня в рамках програми Skill Bill Pro відбудеться майстер-клас про роботу режисера. Секретами професії ділитиметься Олесь Санін - український кінорежисер, актор, а також оператор, продюсер, музикант і скульптор.

Фільм «Поводир» (2013) Олеся Саніна став прикладом одного з найуспішніших фільмів українського виробництва в національному прокаті за останні роки.
Фільм «Мамай» (2003) - перша поетична кримсько-татарсько-українська історія - запам'ятався не тільки режисурою, а й видатною роботою оператора-постановника Сергія Михальчука та роботою композитора Алли Загайкевич.

В ході майстер-класу Олесь Санін розповість про свій підхід до кінорежисури, пояснить, як його досвід і освіта актора допомагають в роботі режисера.
Ми пропонуємо всім слухачам надіслати питання для Олеся Саніна на нашу пошту faculty@film.ua перед майстер-класом, щоб оптимальним чином побудувати програму.

Теми для обговорення:

• Режисер - творець без інструментів. Як режисер розчиняється в знімальній групі

• Підбір команди і подальша комунікація

• Тенденції розвитку сучасного кіно в світі - підходи і технології

Олесь Санин

Олесь Санін - Заслужений артист України, володар Державної премії України ім. Олександра Довженка, оператор і режисер ряду документальних та ігрових фільмів, лауреат «Срібної медалі академії мистецтв України», «Срібної медалі ім. братів Люм'єр ».

Художні фільми:

• 2013 - «Поводир» (режисер, сценарист)

• 2003 - «Мамай» (режисер, автор сценарію, актор)

• 1995 - «Атентат: Осіннє вбивство в Мюнхені» (актор)

• 2012 - «Матч» (другий режисер)

Документальні фільми:

• 1994 - «Матінка Надія»

• 1994 - «Буря»

• 1995 - «Зимно»

• 1996 - «Пустинь»

• 1998 - «Танок моржа» (у співавторстві)

• 1999 - «Нація. лемки »

• 1999 - «Нація. євреї »

• 1999 - «Гріх»

• 2000 - «Різдво, або як Гуцули кінця світу чекали»

• 2001 - «Акварель»

• 2005 - «День сьомий» (режисер-постановник)

• 2007 - «Перебіжчик» (у співавторстві з Марком Джонатаном Харрісом)

• 2017 - «Переломний момент: Війна за демократію в Україні»

Майстер-клас відбудеться 16 березня 2017 о 19:00, за адресою: м. Київ, кіностудия FILM.UA, вул. М. Закревского 22,  вхід №2.

Вартість – 150 грн. Для студентів – 50 грн.

Реєстрація обов’язкова.