ru uk

15 листопада відбудеться майстер-клас Skill Bill «Діджитал відео-контент: як створювати і заробляти»

15 листопада 2016 року відбудеться майстер-клас Skill Bill Start «Діджитал відео-контент: як створювати і заробляти». Експерти майстер-класу  Анна Єлісєєва, креативний продюсер FILM.UA Group, і Віктор Шкробот, директор з управління та координації платних каналів і digital контенту FILM.UA Group.

Сьогодні відео для digital-платформ стрімко розвивається, надаючи нові можливості не тільки великим медійним компаніям, а й звичайним користувачам, розширюючи географію глядачів, надаючи нові шляхи залучення аудиторії та заробітку в мережі Інтернет. Для того, щоб вигідно використовувати нові перспективи, необхідно не тільки розуміти схему монетизації, але і знати особливості створення, поширення, підготовки контенту, а також специфіку «глядацької» аудиторії. Про все це розкажуть експерти FILM.UA Факультет в рамках майстер-класу.

 В рамках майстер-класу серед інших будуть обговорюватися такі питання:

  • Еволюція від глядача до творця / від одного екрану до безлічі.
  • Digital-контент  на другому або першому екрані? Аналіз аудиторії. Перспективи розвитку.
  • Види і форми digital-контенту  від блогів до веб-серіалів.
  • Рекомендації і вимоги до відео для digital.
  • Особливості перегляду в мережі.
  • Платформи існування digital.
  • Монетизація digital-контенту або Where's the money, Lebowski?

Експерти майстер-класу:

Анна Єлісєєва – креативний продюсер FILM.UA Group.

У березні 2015 року Анна Єлісеєва приєдналась до команди FILM.UA Group, і займається розробкою форматних і сценарних проектів, їх редакторським і режисерським супроводом, кастингом, постпродакшеном та іншими функціями творчої складової scripted і non-scripted форматів, в тому числі і орієнтованих на молодіжну аудиторію.

Серед проектів, над якими зараз працює Анна – анімаційний фільм «Мавка» за мотивами «Мавка. Лісова пісня» Лесі Українки, перший україномовний серіал «Вікно життя», сімейний YouTube канал FILM.UA Family Is ін.

До цього, разом з Іриною Костюк, Анна Єлісєєва, як креативний продюсер, працювала над перезапуском телеканалу ТЕТ. Під її керівництвом було здійснено ряд яскравих промо-кампаній і значимих запусків на каналі. У своїй роботі Анна з'єднувала функції креативного продюсера і директора з маркетингу каналу, так як саме креативний продюсер точно знає, як подавати канал глядачеві і які інструменти будуть для цього максимально ефективними.

До телеканалу «ТЕТ» була автором і ведучою проекту «НАШІ» на телеканалі Інтер.

З 2007 по 2010 рік – промо-директор телеканалу Інтер.

З 2004 по 2007 рік – промо-директор телеканалу К1.

Постійний учасник різних галузевих заходів, в числі яких ринки MIPCOM і MIPTV (Канни, Франція), DISCOP, NATPE, KIEV MEDIA WEEK (Київ, Україна).

Віктор Шкробот – директор з управління та координації платних каналів і digital контенту FILM.UA Group.

З 2015 р по сьогоднішній день – директор з управління та координації платних каналів і digital контенту FILM.UA Group. Під його керівництвом існують і розвиваються такі супутникові канали як FILM.UADRAMA і BOLT. Віктор також займається стратегічним розвитком YouTube каналів, для яких агрегатором виступає FILM.UA Group (сумарно понад 190 мільйонів переглядів).

З 2011 по 2015 рік працював на телеканалі «ТЕТ», де пройшов шлях від керівника аналітичної служби до програмного директора каналу.

З 2009 по 2011 рік – керівник аналітичної служби телеканалу «TBi».

З 2008 по 2009 рік – аналітичний відділ телеканалу «1 + 1».

З 2006 по 2008 рік працював в аналітичній службі телеканалу «Інтер».

Майстер-клас відбудеться 15 листопада 2016р. о 19:00, за адресою: м Київ, Кіностудія FILM.UA, вул. Н. Закревського, 22, Вхід №2.

Майстер-клас безкоштовний. Реєстрація обов'язкова