Фільм стипендіатів FILM.UA покажуть в Каннах

Фільм «Бідні люди», який переміг у конкурсі на продюсерську підтримку FILM.UA Факультет у 2014/2015 навчальному році, буде представлений в рамках Short Film Corner 2016, Канни, Франція. Short Film Corner є частиною Каннського Фестивалю і являє собою майданчик для творчого і ділового спілкування професіоналів, а також просування короткометражного кіно.

З 16 по 22 травня фільм «Бідні люди» Соломії Томащук буде представлений в відео бібліотеці, де кожен бажаючий зможе його подивитися. У 2015 році було зареєстровано 2420 фільмів з 105 країн світу, які зібрали понад 26 тисяч переглядів.

Раніше фільм «Бідні люди» був показаний у позаконкурсній програмі Молодості "Сучасне українське кіно", а також номінований на Mongolia International Film Festival (Лос-Анжелес, США) і відібраний до ко конкурсу короткометражних фільмів фестивалю Leiden International Film Festival.

В результаті конкурсного відбору на продюсерську підтримку від FILM.UA Факультет протягом 2015-2016 навчального року, переможцем стала випускна робота студентки 4 курсу Катерини Демської «Дата смерті».

На даний момент зйомки роботи закінчені, і йде монтаж. Після завершення монтажного періоду, фільм повернеться на FILM.UA для корекції кольору і фінального постпродакшну.