Відкрито набір в Школу акторської майстерності FILM.UA для дітей

Школа акторської майстерності FILM.UA, Cinema Kids, запрошує на навчання дітей віком від 7 до 15 років.

Навчання в школі проходитиме з вересня 2015 по травень 2016 року. За цей час діти освоять основи акторської гри, попрацюють з дикцією і пластикою рухів, візьмуть участь в декількох постановках і знімуться в своєму першому ролику-візитці. Цього року ми розширили програму занять, додавши спеціальні акторські тренінги з психологом.

Заняття в школі проходитимуть 2 рази на тиждень:
Група №1: Вівторок/Четвер з 16:30 до 18:30
Група №2: Субота/Неділя з 14:00 до 16:00

Для запису на курс, будь ласка, заповніть анкету.

ШАМ-дети

У групі №1 будуть займатися учні, які пройшли навчання в 2014/2015 навчальному році. В цю групу ми готові запросити також дітей, які мають досвят навчання в інших театральних студіях, або досвід зйомок у теле та кінопроектах.

Місце: кіностудія FILM.UA, вул. М. Закревського, 22

Викладати дітям будуть досвідчені педагоги, які не тільки відмінно розуміють секрети акторської професії, але і мають великий досвід роботи з дітьми різного віку.

Програма школи не змусить жодну дитини нудьгувати, і стане відмінною основою для вибору подальшої професії, розвитку навичок і талантів, дозволить дитині впевненіше себе почувати в будь-яких ситуаціях.

ШАМ-дети

Учні повністю занурюються в атмосферу кіностудії, побачать роботу в кіно зсередини, спробують свої сили.

Співбесіда відбудеться 11 вересня о 17:00 за адресою: м. Київ, вул. М. Закревського, 22, вхід №2.

Для запису на курс, будь ласка, заповніть анкету.

Початок занять вже 15 вересня!

Більш детальна інформація та запис на курс за телефоном: 067 246 44 66, куратор школи Олена Тимошенко

Ви також можете залишити свої контакти в формі нижче і ми зв'яжемось з Вами!