Відкритий майстер-клас Школи акторської майстерності для дітей

Школа акторської майстерності для дітей Cinema Kids проведе відкритий майстер-клас в рамках кінофестивалю «Чілдрен Кінофест».

Протягом 1,5-2 годин діти будуть працювати над постановкою міні-мюзиклу. Після закінчення цього часу ми запросимо батьків і гостей кінофестивалю на перегляд яскравого шоу (10-15 хвилин).

Вік учасників: 7-14 років.

Подаруйте дітям справжнє диво - дозвольте їм стати учасниками їх улюбленої казки. Завдяки професійному підходу, наші педагоги зроблять так, що навіть найсором'язливіші учасники будуть відчувати себе на сцені легко і комфортно. Діти зможуть зрозуміти чарівництво перевтілення, засвоять нові прийоми пластики і вийдуть до публіки справжніми зірками.

Майстер-клас проведуть провідні викладачі Школи акторської майстерності для дітей Cinema Kids.

Майстер-клас відбудеться 6 червня c 11:00 до 13:00.
* Час майстер-класів може змінюватися, стежте за новинами на нашому сайті.

Адреса: м Київ, вул. Червоноармійська, 19, кінотеатр «Київ», 2-й поверх, кінофестиваль «Чілдрен Кінофест».

Підтвердження реєстрації буде вислано на вказаний e-mail 4 червня.