Дитяча школа озвучення і дубляжу «Так Треба продакшн», Cinema Kids оголошує зимовий набір в нову групу.

Дитяча школа озвучення і дубляжу «Так Треба продакшн», Cinema Kids оголошує осінній набір в нову групу.

Якщо вашій дитині від 6 до 15 років і ви бажаєте відкрити в ній нові таланти, запрошуємо вас у школу озвучення і дубляжу. Найкращі викладачі розкриють всі секрети професії та навчать дитину володіти голосом, акторській майстерності та сценічній мові.

Найвідоміші персонажі мультфільмів та фільмів заговорять голосом вашої дітини.

Всі заняття проходять на найбільшій кіностудії західної Європи FILM.UA, вул. Закревського, 22, вхід №3.

Заняття ділиться на 2 частини: 1 година занять у професійній студії звукозапису, 1 година занять акторською майстерністю та сценічною мовою.

По закінченню курсу відбудеться випускний вечір, де діти представлять батькам свої перші роботи - озвучені мультфільми та фільми.

Курси проходять під керівництвом провідних фахівців компанії «Так Треба Продакшн».

Викладачі:

Валентина Сова – актриса театру і кіно, актриса та режисер студії «Так Треба продакшн».

Павло Лі – актор театру і кіно, актор студії «Так Треба продакшн»

Дитяча школа озвучення та дубляжу «Так Треба Продакшн» є частиною освітньої програми Cinema Kids в рамках FILM.UA Факультету.

Основним завданням курсу є засвоєння теоретичних і практичних основ роботи над озвучкою, синхронізацією (ліпсинк), а також набуття фахових умінь і навичок, спеціальних здібностей в роботі над дубляжем мультиків і художнього кіно. Діти отримують досвід роботи у студії звукозапису та займаються акторською майстерністю.

Акцент в навчанні робиться на практичні заняття в студії, у мікрофона. Робота ведеться над озвучкою мультиплікаційних фільмів, а також над вдосконаленням дикційних і голосових можливостей, пошуку індивідуальної мовної виразності, синхронізації і характерності того чи іншого персонажу.

Випускники школи будуть задіяні у роботі професійного дубляжа студії.

«Так Треба Продакшн» - найбільша на медіаринку України компанія, яка спеціалізується на дубляжі, озвученні, субтитруванні та адаптації фільмів, серіалів та анімації. Клієнти компанії - провідні телеканали України, Росії та країн СНД, зарубіжні телеканали і телевізійні мережі, великі продакшн-компанії, провідні міжнародні дистриб'ютори кіно - і телепродукції. Потенціал «Так Треба» - 500 годин озвучення та 200 годин субтитрування на місяць.

Школа працює з 2012 року.

Початок занять – 16 лютого.

Навчання проходитиме протягом 3-х місяців.

Графік занять: сб 11:00 - 13:00, нд 11:30 до 13:30.

Вартість навчання: 3500 грн/місяць

тел.: +380 66 434 23 08