Дитяча школа озвучання та дубляжу «Так Треба Продакшн» оголошує набір

Дитяча школа озвучування та дубляжу «Так Треба Продакшн» при FILM.UA Факультеті оголошує відкритим набір в нові групи. Первинний відбір буде проходити на підставі конкурсу анкет до 10вересня 2015 року.

Співбесіда та перше заняття відбудеться 12 вересня об 11:00. З усіма бажаючими буде зв'язуватися адміністратор школи, щоб в індивідуальному порядку запросити на співбесіду.

Навчання проходитиме протягом 3-х місяців. Планується, що заняття будуть в суботу та неділю з 11:00 до 13:00 на кіностудії FILM.UA, м. Київ, вул. М. Закревського, 22, вхід №3

Дети в студии

По закінченню занять відбудеться випускний вечір, де діти представлять батькам свої перші роботи - озвучені мультфільми.

Цього року ми розширили та доповнили базову программу записом відео з дітьми. Учні спробують себе в ролі ведучих, запишуть стенд-апи та новини в студії. А резуьтат ми побачимо вже на випускному в грудні.

Дитяча школа озвучання та дубляжу «Так Треба Продакшн» є частиною освітньої програми Cinema Kids в рамках FILM.UA Факультету, і являє собою курс практичних занять, в ході яких дітей навчають професійній роботі над озвученням і дубляжем.

Курси проходять під керівництвом провідних фахівців компанії «Так Треба Продакшн» в професійних студіях звукозапису на кіностудії FILM.UA.

«Так Треба Продакшн» - найбільша на медіаринку України компанія, яка спеціалізується на дубляжі, озвучанні, субтитруванні та адаптації фільмів, серіалів та анімації. Клієнти компанії - провідні телеканали України, Росії та країн СНД, зарубіжні телеканали і телевізійні мережі, великі продакшн-компанії, провідні міжнародні дистриб'ютори кіно - і телепродукції. Потенціал «Так Треба» - 500 годин озвучання та 200 годин субтитрування на місяць.

Школа працює з 2012 року.

выпускники

Наші викладачі вміють знаходити підхід як до найактивніших малюків, так і до самих сором'язливим. Кожна дитина відкривається по-новому і отримує не тільки нові знання, але і впевненість у собі, а також нові знайомства і незвичайне хобі. Ми впевнені, що кожна дитина талановита і варто тільки знайти правильний підхід, щоб дозволити цим талантам проявитися!

Вартість навчання: 1000 грн/міс

Зареєструватись на курс: заповнити анкету

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

faculty@film.ua

Ви також можете залишити свої контакти в формі нижче і ми зв'яжемось з Вами!