ru uk

Як привести глядачів у кіно на український фільм: кейси рекордсменів бокс-офісу

«Немає фільмів, які б подобалися кожному. Проте – в кожного фільму є свій глядач. І завдання промо-кампанії полягає саме в тому, щоб виявити й зацікавити цього глядача», – каже Поліна Толмачова. Цього року два фільми, просуванням яких вона керувала, привели в кінотеатри майже 2 млн українських глядачів та зібрали разом понад 90 млн грн – а це більше половини бокс-офісу національних стрічок, який станом на листопад 2018-го складає близько 140 млн грн! 

Так, «Викрадена принцеса» стала беззаперечним касовим рекордсменом стартового вікенду серед усіх українських проектів в історії – 21,5 млн  грн. А «Скажене весілля» може похвалитися цілою низкою рекордів. 

Зокрема, стрічка стала першим українським фільмом в історії, що подолав позначку півмільйона глядачів. Також «Скажене весілля» має найкращий результат першого прокатного вікенду серед українських ігрових фільмів – 13, 1 млн грн та 149,5 тис. глядачів. А загалом фільм, за результатами сьомого вікенду, став абсолютним лідером зборів серед усіх українських проектів часів незалежності, враховуючи копродукцію: 54 млн грн та 8-е місце в списку найкасовіших фільмів року в Україні – поряд зі світовими релізами «Чорна Пантера», «Дедпул-2» та «Веном». 

Як вдалося запросити глядачів у кіно настільки переконливо, щоб серед величезної маси інших пропозицій вони прийшли саме на ці фільми? Відповідь на найгарячіше питання кінороку в Україні – на семінарі Поліни Толмачової «Секрети скажених бокс-офісів: просування українського кіно як воно є», що розпочнеться 11 грудня о 17.00 на кіностудії FILM.UA (вул. Закревського 22).

Подія відбудеться в рамках проекту «FILM.UA Факультет». Програма семінару, орієнтованого на продюсерів, режисерів, маркетологів, представників комунікаційних агенцій та й просто всіх тих, хто любить українське кіно, базуватиметься на реальних кейсах «Скаженого весілля», «Викраденої принцеси», а також проектів «Незламна», «Сторожова застава» та «Дике поле». 

Семінар буде присвячений таким темам як стратегія й канали комунікації, бюджет, таймлайн, виконання, команда, аналіз ефективності та помилок. Поліна Толмачова детально й відверто розкаже про все, що треба – й чого не варто! – робити у промо-кампанії українського фільму. А також окремо зупиниться на темі того, як успішно просувати наше кіно різних жанрів – комедію, анімацію, фентезі та навіть істерн.

Учасники семінару отримають практичну інформацію про всі аспекти промо-кампаній фільмів – від стратегії, плану та каналів комунікації до бюджетів й списку партнерів.

Зареєструватися на семінар і дізнатися, як запросити глядача у кіно так, щоб він прийшов.