ru uk

LookIn2Art — секрети майстрів

Із ініціативи FILM.UA Group і за сприяння LG Electronics з'явився новий освітній проект – LookIn2Art. Ідея цього циклу виникла завдяки великому досвіду роботи з освітніми проектами, якого вдосталь в обох компаній. LookIn2Art – це 20 освітніх відео з українськими спікерами. Це короткі цикли від спеціалістів про найголовніше в професії у форматі 4К, щоб точно не впустити жодної деталі. Курс розкриває таємниці професії, щоб розпочати створення освітньої бази аудіовізуальних мистецтв — доступної для будь-кого, хто бажає долучитися до професії.

З огляду на це було вирішено зняти цикл освітніх програм з українськими фахівцями з аудіовізуальних мистецтв, який би не поступався за якістю майстер-класам, знятим з зірками голівудських кінопродакшенів. Експертами проекту стали - Ярослав Данильченко (фотограф), Максим Пономарчук (Postmodern Postproduction & Pie Post Production) та Крістіан Коскінен (Animagrad).

Засновники студій і керівники компаній, досвідчені професіонали, українці — в проекті LookIn2Art. У ньому взяли участь досвідчені українські фахівці з фотографії, роботи зі звуком та кольором, спеціалісти зі створення візуальних ефектів та інші майстри. В коротких циклах кожен з них розповідатиме про свою професію на прикладі реальних кейсів та продемонструє на практиці. Кожен з спікерів проекту ділиться власним досвідом, сподіваючись, що це стане у нагоді початківцям або ж любителям, що прагнуть підвищити свій рівень. 

  «Українські фахівці, що працюють в медіаіндустрії, мають не тільки високу компетенцію та унікальний досвід, але і бажання всім цім ділитися. — коментує Вікторія Ярмощук, керівник освітнього проекту FILM.UA Факультет, СЕО компанії МРМ — Фахівці, що  створюють візуальні ефекти, є членами престижних міжнародних спільнот, українські фотографи та оператори стають лауреатами міжнародних премій, українські саунд-спеціалісти давно співпрацюють з найбільшими світовими студіями. Їм є про що розповісти, і добре, що це можна зробити не тільки на “живих” майстер-класах та семінарах, а і через відеоконтент. Бажаю проекту LookIn2Art величезної аудиторії, а  його спікерам аудиторії яскравих проектів, та сподіваюсь, що це лише початок великої історії».

«Компанія LG Electronics у всьому світі співпрацює з фото- та відеомайстрами і топовими геймерами, щоб створювати монітори, які розширюють професійні можливості, — говорить Олена Блохіна LG Electronics Ukraine, — Вмотивовані цим, ми підтримали ініціативу і запропонували спікерам проекту LookIn2Art використовувати в підготовці курсів 4К монітори з професійної лінійки LG UltraWide. Так, під час роботи над проектом ми отримали дуже цінний професійний фідбек від людей, для яких монітор — важливий інструмент повсякденної діяльності». 

Команда проекту сподівається, що цикл стане першим кроком і надихне колег на створення подібного освітнього контенту, який би став платформою для початківців і прискорив появу нових професіоналів в Україні. А також сприяв обміну досвідом серед спеціалістів, щоб підвищити загальний професійний рівень у галузі.