ru uk

Доповідь від MRM на конференції з відеомаркетингу «ВідеоЖара для брендів»

10 червня в рамках конференції з відеомаркетингу «ВідеоЖара для брендів» менеджер з комунікацій та міжнародних відносин компанії Media Resources Management Павло Лінєвич виступить з доповіддю на тему «Live-трансляції в соціальних мережах і на відеоплатформах: back to basics?».

9-10 червня в Києві відбудеться конференція з відеомаркетінгу для бізнесу «ВідеоЖара для брендів». Протягом двох днів понад 20 спікерів конференції поділяться секретами успішного просування свого бренду або бізнесу за допомогою онлайн-відео на найкрутіших платформах в інтернеті. Гості та слухачі дізнаються:

• яким буде майбутнє відеоконтенту?
• яку роль сьогодні відіграє онлайн-відео у маркетинговій стратегії компанії?
• які підходи працюють у відеомаркетингу на YouTube, Facebook та інших платформах і чому?
• як створювати ефективні проекти з блогерами? Як створити мега-успішний YouTube-канал?
• чим в просуванні вам допоможуть блогери? Який контент потрібно знімати, щоб розкрутити канал?
• та багато іншого.

Спікерами конференції виступлять представники найбільших українських і міжнародних компаній серед яких: регіональний виконавчий креативний директор BBDO Worldwide, BBDO Україна & Центральна Азія Анже Йереб, креативний директор агентства Players Василь Ящук, власник незалежної креативної компанії Fedoriv Андрій Федорів, директор AIR Brands, агентства по роботі з блогерського контентом і просування брендів на YouTube Віра Сливінська, CEO медіакомпанії AIR, що спеціалізується на відеоблогінгу, онлайн відео і є сертифікованим партнером YouTube Микола Рогінець, менеджер з комунікацій та міжнародних відносин медіаконсалтингової компанії MRM Павло Лінєвич, а також відомі бізнес-блогери, автори і ведучі популярних YouTube-каналів і креативщики.

У своїй доповіді на тему «Live-трансляції в соціальних мережах і на відеоплатформах: back to basics?»Павло Ліневич розповість про те, що ж таке лайв-трансляції – нова технологія або повернення традиційного мовлення, про те, як бренди можуть ефективно використовувати лайв -трансляції в своєму просуванні, проаналізує глобальні тренди у виробництві лайв-контенту в соцмережах, а також поділиться прийомами успішного відеомаркетингу.

Виступ Павла відбудеться 10 червня о 15:30 за адресою: Арт-завод Платформа (вул. Біломорська, 1). Конференція з відеомаркетингу «ВідеоЖара для брендів» відбудеться 9-10 червня.

Детально ознайомитися з програмою конференції «ВідеоЖара для брендів» можна на офіційному сайті заходу.

Всім підписникам і учасникам FILM.UA Факультету ми даруємо знижку 10% на придбання квитка. Щоб активувати знижку, просто перейдіть за посиланням.

З нетерпінням чекаємо на зустріч!