Продовжується набір на літній курс озвучування та дубляжу для дорослих

Школа озвучування і дубляжу «Так Треба Продакшн» запрошує всіх бажаючих пройти навчання на базовому курсі для дорослих.

Для кого: для студентів театральних вузів та акторів-початківців, для тих, хто завжди мріяв оживляти персонажів мультфільмів і фільмів своїм голосом.

ДОРОСЛА ШКОЛА

Терміни навчання: 2.06.2018 - 01.07.2018
Кількість занять: 10
Тривалість заняття: 2 години
Вартість: 5000 грн.

Час проведення занять буде визначено після організаційної зустрічі з учасниками курсу.
Заявки приймаються до 01.06.2018.

ПРОГРАМА КУРСУ

1 етап: Практична робота в студії.
Професійні правила (вимоги) при роботі з мікрофоном. Пробний запис. Перший досвід озвучування короткого мультфільму, документального та художнього матеріалу. Тренінг з техніки мови: розвиток дихального, артикуляційного, резонаторного, дикційного апарату. Акторський тренінг: робота над характером свого персонажа. Акторський тренінг (обов'язкова частина кожного заняття).

2 етап: Робота з дикторським текстом.
Логіка побудови фрази, вміння керувати своїм голосом. Майстер-клас від провідних акторів студії і запис документальної передачі.

3 етап: Озвучування мультфільму.
Проба запису в форматі «ліпсінк».

4 етап: Озвучування фільму.
Проба запису художнього фільму в форматі «дубляж». По можливості, робота над піснями. Майстер-класи від акторів студії.

5 етап: Випускна работа.
Озвучування або дубляж повнометражного художнього фільму з професійними акторами.

Реєстрація: +38 044 459 46 10 або faculty@film.ua. Необхідно вказати ПІБ, вік та контактний номер телефону.
Додаткова інформація: +38 044 536 94 32 або school@taktrebasound.com.
Заняття проходять за адресою: кіностудія FILM.UA, вул. М. Закревського, 22. Вхід №3.