ru uk

Спеціальні доповіді від спікерів FILM.UA Факультет на конференції «Кіно за кадром»

 Спеціальні доповіді від спікерів FILM.UA Факультет на конференції «Кіно за кадром»

 

9-го грудня в Івано-Франківську відбудеться перша регіональна конференція «Кіно за Кадром», організована громадською організацією «Кінороби» у партнерстві з FILM.UA Факультет.

В рамках конференції виробники глядацького та фестивального кіно України розкажуть про особливості своєї професії та поділяться власним досвідом роботи. Учасники конференції матимуть змогу з перших уст дізнатися про сучасний етап розвитку української кінематографії від професіоналів кіноіндустрії, а також ознайомитися з перспективами виробництва фільмів в Івано–Франківську та регіоні.  

Програма конференції включає виступи 8-ми спікерів, серед яких і експерти FILM.UA Факультет. Свої доповіді на конференції представлятимуть:

  • Олександра Рубан - режисер, сценарист і продюсер анімаційної студії ANIMAGRAD (FILM.UA Group). Серед робіт Олександри: режисер анімаційного повнометражного мультфільм «Мавка. Лісова пісня», режисер дитячого анімаційного серіалу «Котофеї», консультант-психолог та сценарист дитячого анімаційного серіалу «Клуб Всезнайків», режисер та сценарист третього та четвертого сезону дитячого анімаційного серіалу «Ескімоска. Пригоди в Арктиці» анімаційної студії Animagrad та телеканалу 1+1 та інш.
  • Олена Мась ­-Lead VFX Coordinator компанії Postmodern (FILM.UA Group). Серед робіт Олени: «Сторожова Застава», «Welcome to Mercy», «Baahubali 2: The Conclusion» та інш.
  • Юрій Ковальов - український режисер і сценарист, а також режисер телевізійних проектів, кліпів, та реклами. Серед робіт Юрія: «Сторожова застава», «Україно, goodbye: «Пиріг», «Мудаки Арабески: «Останній лист» та інш. Слід зазначити, що Юрій неодноразово отримував призові місця на різноманітних фестивалях реклами. 

За словами організаторів: «Основною метою заходу є сприяння створенню

кіноіндустрії в Івано-Франківську і Карпатах, шляхом вирощення середовища

професіоналів, які будуть робити власний конкурентоспроможний продукт на базі локацій регіону».  

Придбати квитки та більш детально ознайомитися с програмою конференції можна на сторінці конференції у Facebook або за номером телефону 095 140 3039 

З нетерпінням чекаємо на зустріч!