ru uk

Студенти КНУ театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого їдуть на Berlinale

Освітній центр FILM.UA Факультет в черговий раз вирішив підтримати молодих і талановитих кінематографістів і виділити грант для поїздки на кінофестиваль Berlinale в розмірі 14000грн. для групи студентів.

Студенти 3 курсу факультету КНУ театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карог самостійно проявили ініціативу і відправили запит організаторам Berlinale, в результаті чого 7 студентів отримали акредитації. Після цього питання постало про фінансову підтримку: «Ми відправили заявки про можливість підтримати нашу участь в Berlinale у багато профільних кінематографічних організацій але позитивну відповідь отримали лише від FILM.UA Факультет. Для нас питання було не тільки в матеріальному аспекті, - хотілося відчути, що доля підростаючого покоління українських кінематографістів небайдужа представникам індустрії», - коментує одна зі студенток-щасливиць.

Приємно відзначити, що FILM.UA Факультет завжди радий за можливості допомагати студентам - неодноразово виплачувалися стипендії, організовувалася практика на діючих знімальних проектах, тепер черга дійшла і до міжнародних кінофестивалів. Безумовно, для початківців, молодих фахівців участь в таких масштабних міжнародних кінофестивалях, як Berlinale дасть можливість отримати безцінний досвід і зануритися в світ професіоналів кіно світового рівня. Крім цього є шанс отримати адекватну і професійну оцінку своїх робіт. Студенти їдуть не тільки за новими знаннями та досвідом, кожен з них везе свої проекти, щоб отримати унікальну можливість експертної оцінки і розуміння, в якому напрямку рухатися далі. Одна з учасниць представить на розгляд експертів короткометражний фільм, знятий за мотивами повісті українського сучасного письменника Ярослава Мельника.

Ми раді за початківців кінематографістів і бажаємо їм успішної поїздки, ну і, звичайно ж, з нетерпінням, чекаємо їх нових робіт і вражень по поверненню.