Великі шоу та ТБ-проекти

7 лютого відбудеться майстер-клас Skill Bill Start «Великі шоу та ТБ-проекти». Експертом майстер-класу виступить генеральний продюсер Friends Production, Олексій Гончаренко.

Сьогодні частина телеканалів для свого прайму обирає великі шоу, і рейтинги часто свідчать про правильність такого вибору. Але  для того щоб телевізійні проекти мали можливість змагатися з фільмами та серіалами, існує ціла низка правил як у виробництві, так і в розкрутці шоу, котрих варто дотримуватися.

Майстер-клас буде цікавим як початківцям так і досвідченим продюсерам, адміністраторам проектів, студентам профільних вузів, а також режисерам телевізійних проектів і фахівцям з промо.

У рамках майстер-класу ми обговоримо наступні теми:

• Великі шоу. Особливості виробництва та ефіру.

• Різниця між прямим ефіром і записом.

• Роль продюсера на етапі підготовки. Контроль департаментів. Секрети успіху.

• Особливості форматних шоу, супервайзери форматів

• Кастинг

• Особливості роботи з «зірками»

• Промо-кампанії. Залежність успіху від просування.

• Поради початківцям.

Олексій Гончаренко - засновник, генеральний продюсер виробництва Friends production.

З лютого 2009 по теперішній час Олексій очолює продакшн-компанію Friends production.

Під керівництвом Олексія були створені десятки проектів, більшість з яких в різні періоди займали перші рядки рейтингів і мали шалену популярність у глядачів. Серед них:

• «Від пацанки до панянки»,

• «Шоу №1»,

• «Танці з зірками»,

• «Фабрика зірок 2» і «Фабрика зірок 3»,

• Makeover-шоу «Лялечка»,

• ігрове шоу «Самозванці»;

• А також мюзикли «За двома зайцями», «Снігова королева», «Три мушкетери»;

• комедії «Їсти подано»,

• серіал «Ластівчине гніздо», та ін.

2006-2010рр. Директор по теле-, кіно- виробництва компанії «Стар Медіа».

2003-2006рр. Директор компанії «Мелорама продакшн».

1998-2003гг. Керівник і ведучий програм «НЛО», «Музичний кіоск», «Божевільний світ» на телеканалі «Інтер».

1993-1997 рр. Київський російський драматичний театр ім. Лесі Українки, актор.

Освіта: Київський театральний інститут імені І.К.Карпенка-Карого. Кваліфікація - актор театру і кіно.

Майстер-клас відбудеться 7 лютого 2017р. о 19:00, за адресою: м Київ, Кіностудія FILM.UA, вул. Н. Закревського, 22, Вхід №2.

Майстер-клас безкоштовний. Реєстрація обов'язкова