Відкрито набір у Школу озвучування і дубляжу «Так Треба Продакшн»

Школа озвучування та дубляжу «Так Треба Продакшн» запрошує усіх охочих віком від 18 років, пройти навчання на базовому курсі.

Для кого: для студентів театральних ВНЗ і початківців-акторів, а також для тих, хто завжди мріяв оживлювати персонажів мультфільмів і фільмів своїм голосом, ідеально точно передаючи характер і настрій.

Терміни навчання: початок 4 лютого 2017 р., а закінчення – 9 квітня 2017 р.

Організаційна зустріч 3 лютого о 19.00.

20 занять по 2 години.

Загальна кількість годин: 40

Графік занять:

Субота з 16.00 до 18.00

Неділя з 16.00 до 18.00

Точний графік занять буде узгоджено з учасниками в рамках організаційної зустрічі

Вартість навчання: 2 100 грн. / 10 занять.

У випадку оплати повного курсу (20 занять) – 4 000 грн.

Всі заняття проходять за адресою:

кіностудія FILM.UA

вул. М. Закревського, 22.

Вхід №3

Реєстрація на курс

«Так Треба Продакшн» – найбільша на медіаринку України компанія, яка спеціалізується на дубляжі, озвучуванні, субтитруванні та адаптації фільмів, серіалів та анімації. Клієнти компанії – провідні телеканали України, Росії та країн СНД, зарубіжні телеканали і телевізійні мережі, великі продакшн-компанії, провідні міжнародні дистриб’ютори кіно – і телепродукції.

Голосами «Так Треба Продакшн» кажуть серіали «Демони Да Вінчі», «Грабуй награбоване», «Скандал», «Справжній детектив», мультфільми телеканалу «Піксель» і відомі повнометражні мультфільми, такі як «Кунг-Фу Панда», «Красуня і чудовисько», «Покахонтас», «Синдбад», «Історія іграшок» і багато інших.

Потенціал «Так Треба» – 500 годин озвучування і 200 годин субтитрування на місяць.

Дитяча школа «Так Треба Продакшн» працює з 2012 року, а влітку 2016 року, навчання пройшла перша група дорослих.

Програма навчання:

1 етап: Практична робота у студії.

Професійні правила (вимоги) в роботі з мікрофоном. Пробний запис. Перший досвід озвучування короткого мультфільму, документального та художнього матеріалу. Тренінг з техніки мови: розвиток дихального («діафрагмального»), артикуляційного, резонаторного, дикційного апарату. Акторський тренінг: робота над характером свого персонажа. Акторський тренінг у подальшому – обов’язкова частина кожного заняття.

2 етап: Робота з дикторським текстом.

Логіка побудови фрази, вміння керувати своїм голосом. Майстер-клас провідних акторів студії і запис документальної передачі.

3 етап: Озвучування мультфільму.

Проба запису в форматі «ліпсінк».

4 етап: Озвучування фільму.

Проба запису художнього фільму у форматі «дубляж». За можливістю, робота над піснями. Майстер-класи з акторами студії.

5 етап: Випускна робота.

Озвучування або дубляж повнометражного художнього фільму з професійними акторами

Реєстрація на курс