ru uk

Дитяча школа дубляжу «Так Треба» оголошує зимовий набір 2017

Дитяча школа озвучування і дубляжу «Так Треба Продакшн», Cinema Kids, оголошує відкритим набір у нові групи. Зарахування буде здійснено на підставі анкет, заповнених до 25 січня 2017 року.

Організаційна зустріч відбудеться 27 січня в 18:00. З усіма бажаючими буде зв’язуватися адміністратор школи, щоб в індивідуальному порядку запросити на співбесіду. Заняття стартують вже 28 січня 2017 р.

Навчання буде проходити на протягом 3-х місяців. Залежно від кількості учасників, планується в двох групах:

Група 1. Субота з 11:00 до 13.00. Неділя з 13:00 до 15:00.

Група 2. Субота з 13:00 до 15:00. Неділя з 11:00 до 13:00.

Точний графік занять буде узгоджено з учасниками в рамках організаційної зустрічі.

Усього 30 занять – 60 годин (субота і неділя по 2 години заняття).

Планове завершення занять – 14 травня 2017 року.

Всі заняття проходять на кіностудії FILM.UA, м. Київ, вул. Закревського, 22, вхід №3.

Після завершення занять відбудеться випускний вечір, де випускники представлять батькам свої перші роботи – озвучені мультфільми.

Выпускной так треба дети

Дитяча школа озвучування і дубляжу «Так Треба Продакшн» є частиною освітньої програми Cinema Kids в рамках FILM.UA Факультету, і становить собою курс практичних занять, під час яких дітей навчають професійній роботі озвучування та дубляжу.

Курси проходять під керівництвом провідних фахівців компанії «Так Треба Продакшн» в професійних студіях звукозапису на кіностудії FILM.UA.

«Так Треба Продакшн» – найбільша на медіаринку України компанія, яка спеціалізується на дубляжі, озвучуванні, субтитруванні та адаптації фільмів, серіалів та анімації. Клієнти компанії – провідні телеканали України, Росії та країн СНД, зарубіжні телеканали і телевізійні мережі, великі продакшн-компанії, провідні міжнародні дистриб’ютори кіно – і телепродукції. Потенціал «Так Треба» – 500 годин озвучування і 200 годин субтитрування на місяць.

Школа працює з 2012 року.

Наші викладачі вміють знаходити підхід як до найактивніших малюків, так і до найбілш сором’язливих. Кожна дитина відкривається по-новому і отримує не тільки нові знання, а й впевненість у собі, а також нові знайомства і незвичайне хобі. Ми впевнені, що кожна дитина талановита і потрібно тільки знайти правильний підхід, щоб дозволити цим талантам проявитися!

Вартість курсу – 1600 грн/міс.

При внесенні оплати відразу за 3 місяці – 4500 грн.

Зареєструватися на курс: заповнити анкету

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

school@taktrebasound.com або faculty@film.ua

+38 044 536 94 32