ru uk

Курс для продюсерів від NYFA. Аналіз програми

2-4 грудня в Києві, відбудеться спеціальний практичний інтенсив для продюсерів, який організовує FILM.UA Факультет за сприяння Української кіноасоціації. Проведе інтенсив Лідія Седроне, керівник відділу виробництва повнометражних проектів програми підготовки магістрів Лос-анджелеського відділення Нью-Йоркської академії кіномистецтва New York Film Academy (NYFA), на основі свого 20-річного досвіду роботи в кіно і викладацької практики.

Продюсер Лідія Седроне, має економічну і гуманітарну освіту, тому що робота продюсера це синтез підприємницької діяльності та творчості. Щоб визначити, в якому співвідношенні поєднуються ці складові, роботу в рамках своєї майстерні Лідія розбила на дві частини, присвячені відповідно креативному продюсуванню і продакшн менеджменту. Таким чином, даний семінар буде корисний як для продюсерів, які мають намір брати активнішу участь у креативному процесі, а також для режисерів, яких цікавить адміністративна сторона виробництва.

Як побудована програма? Після ознайомчої лекції викладач NYFA проведе зі слухачами курсу «мозковий штурм» по створенню концепції проекту, яка протягом наступного дня буде удосконалюватись з метою представлення на пітчингу для каналів, студій, Держкіно або на кіно ринках.

Для подальшої розробки концепції учасники семінару отримають знання про основні елементи креативного продюсування - структуру фінансування студійних ( «мейджорських») і незалежних проектів, про спільне виробництво, використання державних фінансових стимулів і повернень, формати реклами і маркетингу, продажі прав і роботу з сейлз-агентами і міжнародними дистриб'юторами на різних дистрибуційних платформах. У різних, найбільш придатних комбінаціях вищеперелічені елементи включаються в бізнес-план кінопроекту і «біблію» телесеріалу, які стають основою і об'єктом пітчу. Безпосередньо складовим успішного пітчу в рамках майстерні буде приділено окрему увагу.

Окремий день інтенсиву буде присвячений розбору виробничого процесу, включаючи такі його складові як пре-продакшн, ієрархія на знімальному майданчику, документообіг, бюджетування, правила і практики календарного планування.