New York Film Academy в Києві!

FILM.UA Факультет представляє два практичних інтенсиви від відомої американської кіношколи New York Film Academy (NYFA)Ознайомча лекція відбудеться 2 грудня, а інтенсиви зі сценарної майстерності та продюсування – 2, 3 і 4 грудня 2016.

Лекції будуть супроводжуватися серією вправ для миттєвого закріплення отриманих знань на практиці.

Участь у майстернях за запропонованими спеціальностями однаково підходять як новачкам, так і професіоналам, зацікавленим у здобутті знань про принципи роботи продюсерів і сценаристів за стандартами американської системи індустрії кіно та телебачення.

Семінар за напрямом «сценарна майстерність» також підходить професійним акторам і слухачам, які цікавляться акторським мистецтвом, оскільки кілька модулів уключатимуть елементи акторської майстерності.

Producers workshop NYFA Faculty

ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ІНТЕНСИВ

Продюсерський інтенсив складається з практичних вправ у процесі створення та розробки проекту – мозковий штурм, а також тем: креативне продюсування, фінанси, маркетинг і дистрибуція, пітч проекту, бізнес-план, біблія телепроекту, продакшн, менеджмент, робота знімальної групи – ієрархія та логістика, календарний план, бюджет.

Повна програма інтенсиву для продюсерів

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Scriptwriters workshop NYFA Faculty

СЦЕНАРНИЙ ІНТЕНСИВ

Сценарний інтенсив складається з практичних вправ із написання та виконання монологів, створення п'єси за один день, а також тем: концепція фільму – як захопити аудиторію, як викликати емоції до персонажа, структура сценарію, тема, кульмінація, сценарна майстерність для телебачення, «ґачки », діалоги і підтекст.

Повна програма інтенсиву зі сценарної майстерності

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Читати інтенсиви до Києва приїжджають найкращі педагоги Нью-Йоркської академії кіномистецтва:

Лидия Седроне (Lydia Cedrone)

Викладач продюсерської майстерні

Лідія Седроне (Lydia Cedrone): глава відділу виробництва художніх фільмів у програмах магістратури в філії Лос-Анджелеса, раніше займала посаду керівника продюсерського факультету Нью-Йоркської академії кіномистецтва. Отримала ступінь MBA в Школі бізнесу Леонарда Н. Штерна в Нью-Йоркському Університеті (NYU). А також отримала ступінь бакалавра в галузі економіки в Бостонському Коледжі.

Лідія Седроне має досвід роботи в кіноіндустрії більше двадцяти років. Вона працювала в таких компаніях, як The Walt Disney Co., Trimark Pictures і Savoy Pictures, а також протягом двох років успішно співпрацювала з продюсером і режисером Майклом Манном. Зокрема, займалася процесом виробництва фільмів «Алі» і «Своя людина». Розробила і випустила два повнометражні фільми, в тому числі, стрічку «Віддані» компанії Metro-Goldwyn-Mayer.

Пол Браун (Paul Brown)

Викладач сценарної майстерні

Пол Браун (Paul Brown): сценарист і продюсер. Викладач Нью-Йоркської академії кіномистецтва в Лос-Анджелесі. Автор понад тридцяти сценаріїв, багаторазовий номінант на премію «Еммі» і «Золотий глобус», а також лауреат премії «Едгар», що присуджується асоціацією авторів детективного жанру Америки (Mystery Writers of America). Пропрацювавши в кінематографі більше двадцяти років, Пол Браун писав сценарії до таких серіалів, як «Секретні матеріали», «Квантовий стрибок», «Поліцейські на велосипедах», «Зоряний шлях: Вояджер» і «Зоряний шлях: Ентерпрайз». Також він був співавтором сценарію і продюсером художнього фільму «Дощ милосердя».

З останніх робіт – сценарій до фільму компанії Disney «Рок в літньому таборі» за участю групи «Джонас Бразерс», який став одним з касових лідерів в Америці й Європі.

Інтенсивні курси пройдуть на території FILM.UA Факультету за адресою: вул. Миколи Закревського 22, Київ (кіностудія FILM.UA, 2-й вхід).

Дати: 2 грудня, 18:00; 3 грудня, 10:00 – 18:00; 4 грудня, 10:00 – 19:00

Вартість курсу: 9100 грн. (350 USD) *

* Плюс 20% ПДВ

Кількість місць обмежена. Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму учасника за посиланням нижче. Оплата можлива картою через сайт, а також готівкою або по перерахунку.

У разі додаткових питань, звертайтесь до відділу продажів +38044 4594610, info@mrm.ua.