FILM.UA Факультет і Cinema Kids оголошують про набір на весняні кіноканікули 2016

ДАТИ І ЧАС: 21 - 26 березеня 2016 р. з 10:00 до 18:00.
ВІК: 8-15 років.
МІСЦЕ: кіностудія FILM.UA, вул. М. Закревського, 22, Київ

Cinema Kids запрошує зняти цієї весни власний фільм і створити свою першу анімацію!

Спеціально для дітей освітній центр Cinema Kids розробив програму кіноканікули. Протягом 6 днів кожна дитина візьме участь в зйомках фільму на кіностудії. Все буде по-справжньому: починаючи від розробки сценарію відповідно до обраного жанру, учасники пройдуть всі етапи зйомки фільму. Розподіл ролей, підбір костюмів і гриму, постановка декорацій - за допомогою досвідчених педагогів діти в ігровій формі познайомляться з кінопрофесій. А щоб фільм вийшов професійним, учасники будуть додатково займатися акторською майстерністю, працювати з текстом, вивчати ази операторської майстерності, брати участь в майстер-класах і відвідувати справжні знімальні майданчики.

Cinema Kids киноканикулы

Мова програми - українська і російська.

На Весняних кіноканікули 2016 крім стандартної програми ми також запропонуємо:

1. У цій зміні ми запросимо до участі в зйомках батьків (але тільки в одній сцені!).
  2. У дитячому фільмі зніметься професійний актор / селебріті, який не тільки зробить фільм ще яскравіше, а й поділиться з дітьми власним досвідом.
  3. Доданий майстер-клас з виготовлення реквізиту, який буде застосовуватися в зйомках
  4. Крім фільму діти створять анімаційний ролик за технологією стоп-Моушн з героями з пластиліну.Cinema Kids киноканикулы

Керує курсом професійний режисер, оператор і фотограф - Михайло Лопатюк. Багато років Михайло спеціалізується на сімейній фотозйомці, завдяки чому легко знаходить спільну мову навіть з самими непосидючими дітьми, вміє чітко поставити завдання, а трудомісткий процес зйомок легко перетворює в захоплюючу пригоду на канікулах. У портфоліо Михайла робота над телевізійними шоу, короткометражними фільмами, роликами, музичними кліпами і рекламою.

Cinema Kids киноканикулы

Крім цього, в процесі навчання діти відвідають майстер-клас з приготування французьких тістечок macarons від відомого кондитера Валерія Созановського, кожен день будуть відвідувати павільйони кіностудії, де отримають можливість спостерігати за процесом кіновиробництва.

Організаційні моменти:

• Все навчання проходить в комфортабельних приміщеннях на території однієї з найбільших кіностудій в Східній Європі FILM.UA
  • Час перебування на кіноканікули: понеділок - субота з 10.00 до 18.00.
  • Діти постійно знаходяться під наглядом педагогів-супроводу.
  • Кожен учасник пробує себе не лише як актор, але і як учасник знімальної групи: асистент по акторам, оператор, звукорежисер, режисер або продюсер зйомок.
  • Cinema Kids забезпечує медичний супровід.
  • Cinema Kids забезпечує триразове харчування в кіно-кафе "Хлопавка": сніданок, обід, полуденок
  • Cinema Kids киноканикулы

В останній день занять відбудеться прем'єра дебютних фільмів юних кінематографістів на великому екрані в кінотеатрі «Правда» і святкування закінчення зйомок - вечірка «Шапка». Призи, солодкі подарунки та дискотека - гарантовані!

Цікаву і корисну інформацію про те, як проходять кіноканікули, а також фото та відео наших учасників завжди можна подивитися на нашій сторінці facebook.
А фільми, зняті учасниками попередніх змін - на нашому каналі YouTube

Дати проведення: 21 - 26 березеня 2016р

Вартість зміни - 3 500.

Попередній запис за телефоном 097 915 87 63 Анастасія Миронова, faculty@film.ua

Увага! Кількість місць обмежена.
Також зміна може бути скасована, якщо не набереться необхідного мінімуму учасників. Підтвердженням участі є передоплата в розмірі 100%

Також дітям будуть цікаві:

Дитяча школа дубляжу Так Треба Продакшн

Дитяча Школа акторської майстерності