3-4 березня відбудеться дводенний курс Skill Bill Pro для акторів

3-4 березня відбудеться дводенний курс Skill Bill Pro «Актор: виконавець або творець. Взаємодія актора і режисера». Курс пройде в партнерстві зі Школою акторської майстерності FILM.UA (ШАМ). Експертами курсу стануть Михайло Грінченко, викладач акторської гри в ШАМ FILM.UA, практикуючий телевізійний психолог, і Максим Михайличенко, режисер, викладач акторської майстерності, заслужений діяч мистецтв України.

Курс передбачає як теоретичну частину, так і практичні завдання. Метою курсу є знайомство з професією актора, розгляд принципів роботи режисера з акторами, аналіз цілей та завдань акторів і режисерів, принцип розбору і аналізу сценарію з точки зору актора, розуміння персонажа, розбір різних акторських технік і прийомів. Курс буде корисний як початківцям, так і більш досвідченим акторам, режисерам і сценаристам.

В рамках курсу особлива увага приділятиметься наступним питанням:

• Професія актора. Компоненти.
  • Взаємодія режисера і актора. Очікування режисера, актора.
  • Робота з текстом і персонажем.
  • Поворотні пункти.
  • Розуміння сцени. Епізодний підхід.
  • Ставки в сцені. Діапазон гри.
  • Мотивація.
  • Різниця між емоцією і почуттям. Джерела затискачів.
  • Образи.
  • Психологія для актора.

Експерти майстер-класу:

Михайло Грінченко викладач Школи акторської майстерності FILM.UA, автор курсу «Акторська гра або гра в актора», психолог телевізійних проектів.

Досвід роботи в телебаченні - більше 20 років.

Почав працювати на телебаченні над проектом «Останній герой» (2001р). Працював над відбором учасників і проводив психологічну підготовку учасників. Після цього працював на безлічі реаліті-шоу, в т.ч. «Холостяк» 1-5 сезон, «Джентльмени на дачі», «Джентльмени на дачі. Жіночий сезон», «Давай одружимося» та ін.

В рамках Школи акторської майстерності FILM.UA працює з авторським курсом «Акторські ігри або акторство як гра», спрямованим на вивчення акторами своєї особистості, розуміння персонажа і можливостей застосування отриманих знань.

Максим Михайличенко - заслужений діяч мистецтв України (2016), режисер, актор театру і кіно, викладач акторської майстерності, керівник курсу Школи акторської майстерності FILM.UA.

Досвід викладацької роботи: з 2003 року - викладач майстерності актора в КНУТКТ ім. Карпенко-Карого. курс професора, засл.д. мистецтв України Висоцького Ю.Ф. 1999-2001 - Керував театром студією "НАШ ТЕАТР" в Національній академії управління.

Акторські роботи у фільмах: «Нюхач», «Відділ 44», «Ніконов і Ко», «Сни», «Провідниця», «Володимирська, 15», «Повернення Мухтара», «Особиста справа», «Поки станиця спить», «Красуня Ляля», «Старанні у ...», «Пограбування по-жіночому» та ін.

З 2004 року режисер Театру На Липках. З 1995 року актор Театру На Липках. Зіграв у театрі понад 50 головних ролей, серед яких Треплєв, Тригорин - «Чайка», Меркуціон - «Ромео і Джульєтта», Керубіно, граф Альмавіва - «Одруження Фігаро», та ін.

Постановки в ТЮГ на Липках: «Вовки і ...» (спектакль нагороджений премією «Київська Пектораль»), «Співаюче порося» (номінований на премію «Київська Пектораль»), «Дванадцять місяців» (номінований на премію «Київська пектораль») , «За зеленими хвилями океану», «Над прірвою в житі» та ін.

Дводенний курс відбудеться
3 березня 2016 р. з 16:00 до 20:00
4 березня 2016 р. з 16:00 до 20:00

За адресою: м Київ, кіностудія FILM.UA, вул. М. Закревського 22, вхід №2.

Вартість майстер-класу - 800 грн (за два дні).

Реєстрація обов'язкова