2 лютого відбудеться майстер-клас Skill Bill Start «Трансмедійні проекти: сторітеллінг, платформи, взаємодія елементів». Кейс просування серіалу «Гра Престолів» в Іспанії в вигляді трансмедійного проекту «19 королівств» представить експерт майстер-класу Белен Санта-Олалла (Belén Santa- Olalla), провідний креативний консультант компанії Transmedia Storyteller LTD (Conducttr), Лондон (Великобританія).

Трансмедійні проекти розвиваються на мульти-платформній основі, де сторітеллінг вибудовується таким чином, щоб донести до вас світ або історію проекту з різних сторін і в різних формах. Невід'ємною частиною трансмедійного проекту є інтерактивний компонент. Платформами для розвитку проекту можуть бути всі можливі соціальні мережі, ігрові платформи, сайти для розміщення відео та ін. Трансмедійний проект може включати книгу, серіал, комп'ютерну гру, особисті сторінки персонажів в соціальних мережах, мобільні додатки. Трансмедійні проекти викликають все більший інтерес у рекламодавців як спосіб прямого спілкування і точний таргетований вихід на споживача.

Програма майстер-класу включає серед інших такі питання:

• Трансмедійні проекти: цілі, можливості, тренди
  • Необхідні компоненти і передумови для розвитку трансмедійного проекту
  • Як правильно структурувати проект, що становить ядро ​​і додаткові елементи проекту
  • Які платформи задіяні в трансмедійному проекті
  • Розвиток і команда
  • оцінка результатів

Всі питання будуть розглянуті на кейсах компанії Transmedia Storyteller Ltd, включаючи проект «19 Королевств» (19 Reinos), реалізований для іспанського каналу Canal+ з метою просування серіалу «Гра престолів».

Про експерта:

Белен Санта-Олала - старший креативний консультант TransMedia Storyteller LTD (Conducttr), Лондон.

Спільно з Робертом Праттеном, Белен здійснювала консалтинг різних трансмедійних корпорацій в Лос-Анджелесі, Мексиці, Сан-Паулу, Перті, Лімі, Мадриді, виконуючи також обов'язки продакт-менеджера платформи Conducttr. В Іспанії вона реалізувала трансмедійний проект 19reinos.com для запуску 4-го сезону «Гра престолів» на Canal+.

Белен також працює в освітніх програмах, присвячених вивченню трансмедійного сторітеллінга і брендованого контенту. Белен є засновником Meetup Transmedia в Мадриді, керує іспанським підрозділом Transmedia Podcast, і є автором блогу Universo Transmedia.

Белен отримала науковий ступінь з аудіовізуальної комунікації в Мадридському університеті Комплутенсе і ступінь бакалавра (з відзнакою) з теорії та практики медіа в Університету Сассекса, Брайтон. З 2003 року вона працює в сфері сторітеллінга в якості режисера-постановника, продюсера, викладача, актриси і креативного інструктора. Крім того, Белен працювала на кафедрі маркетингу університеті Комплутенсе, займаючись дослідженнями в області другого екрану, а також мобільними рішеннями в компанії Creadsmedia.

Всі питання будуть розглянуті на кейсах компанії Transmedia Storyteller Ltd, включаючи проект «19 Королевств» (19 Reinos), реалізований для іспанського каналу Canal + з метою просування серіалу «Гра престолів».

Майстер-клас пройде по скайпу з послідовним перекладом для аудиторії.

Дата і час 2 лютого 2016р. о 19:00.
Адреса: кіностудія FILM.UA, вул. Н. Закревського, 22, вхід №2, Київ
Майстер-клас безкоштовний. Реєстрація обов'язкова.