Майстер-клас FILM.UA Факультету «Просування фільму. Український досвід» в рамках Зимового Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю

15 грудня в рамках Зимового Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться майстер-клас FILM.UA Факультету «Просування фільму. Український досвід».

FILM.UA Факультет представить в рамках Зимового Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю майстер-клас PR та маркетинг директора FILM.UA Group Поліни Толмачової «Просування фільму. Український досвід». Майстер-клас відбудеться 15 грудня з 15:00 до 15:45 в кінотеатрі «Сінема Сіті», Зал №2 (Київ, вул. Антоновича (Горького) 176).

Слухачів чекає докладний розбір кейсів промо-кампаній фільмів «Незламна», «Самотній за контрактом», OE.20 Live In Kyiv та ін. Відверта розповідь про помилкові і правильні кроки в промо-кампаніях різних фільмів, трейлери та їх застосування, основні інструменти для просування фільму - від зовнішньої реклами до соціальних мереж і «сарафанного» радіо. А також про важливі фактори, які можу звести нанівець всі ваші зусилля з просування фільму або навпаки, принести успіх, незважаючи на відсутність прикладених зусиль або фінансів.

Увага! Відвідати майстер-клас можуть усі бажаючі, не тільки зареєстровані учасники Зимового Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю. Вхід на майстер-клас вільний за попередньою реєстрацією на сайті FILM.UA Факультету - за посиланням.

Програма Зимового Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю тут.

Докладніше про FILM.UA Факультеті тут.