ru uk

Практичний курс від Vancouver Film School

 

23, 24 і 25 лютого в рамках освітнього проекту FILM.UA Факультет за підтримки міжнародної освітньої компанії DEC education – офіційного представника Vancouver Film School (VFS) в Україні, відбудеться практичний курс «Від сценарію до екрану: майстер-клас з філммейкінгу» від провідних викладачів відомої канадської кіношколи VFS.


Курс розроблений для учнів старшої школи 15-17 років та буде проводитись англійською мовою без перекладу. 

Практичний курс з кіновиробництва навчає процесам під час зйомки фільму та складається з наступних блоків:

  • професії та етапи виробництва в кіно
  • сценарна майстерність та сторітелінг, практичне написання сценарію
  • кіновиробництво: пре-продакшн, продакшн, пост-продакшн
  • акторська майстерність: підготовка, репетиція, зйомка
  • робота з кадром, майстерність оператора
  • зйомка одним кадром, рух камери, композиція
  • монтаж


ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА КУРСУ

VANCOUVER FILM SCHOOL

Vancouver Film School заснована в 1987 році та знаходиться в місті Ванкувер, Канада. Школа спеціалізується на підготовці кадрів для кіно, телебачення та пропонує програми, що охоплюють усі види діяльності в сфері екранних мистецтв. Унікальна освітня модель дозволяє опанувати професію всього за один рік інтенсивної програми, після закінчення якої випускники отримують диплом і безцінний практичний досвід.

СЕРЕД ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ

Чад Моффіт (Chad Moffitt), випускник програми Digital Character Animation. Його команда отримала «Оскар» за роботу над трилогією «Володар перснів» (The Lord of the Rings).

Лон Мольнар (Lon Molnar), випускник програми 3D Animation and Visual Effects. Заснував компанію Intelligent Creatures, в числі робіт якої такі фільми як «Чикаго» (Chicago), «Містер і місіс Сміт» (Mr. & Mrs. Smith), «Вавилон» (Babel), «Хранителі» (Watchmen) та інші.

Алек Макклаймонт (Alec McClymont), випускник програми 3D Animation and Visual Effects. У 2007 році отримав Emmy за видатні спецефекти в серіалі «Зоряний крейсер «Галактика» (Battlestar Galactica). В цьому ж році виграв Gemini і Visual Effects Society Award.

Марк Ширра (Mark Shirra), випускник програми 3D Animation and Visual Effects. Завдяки своїй студентській роботі отримав можливість працювати в Pixar. Згодом працював над анімаційним фільмом «ВОЛЛ-І» (WALL-E).

Джеремі Боукер (Jeremy Bowker) і Джесіка Лемес да Сільва (Jessica Lemes da Silva), випускники Sound Design for Visual Media. Джеремі працював над анімаційним фільмом «Рататуй» (Ratatouille), що був номінований на «Оскар», а також над анімаційним мюзиклом «Зачарована» (Enchanted) від Disney. Джесіка працювала над такими проектами як «Беовульф» (Beowulf) і «Залізна людина» (Iron Man).

ВИКЛАДАЧІ

Дженіфер Клемент (Jennifer Clement) – голова факультету акторської майстерності VFS.
Викладає більше 10 років. Працювала в якості акторки в більш ніж 100 театральних, кіно- і телевізійних проектах Канади і США, зокрема, в серіалах «Надприродне» (Supernatural), «Слідство веде Да Вінчі» (Da Vinci's Inquest), «Зомбі на ім'я Фідо» (Fido) та інших.
Майкл Басер (Michael Baser) – голова факультету сценарної майстерності VFS.
Відомий сценарист, продюсер і шоуранер з досвідом роботи в індустрії більше 38 років. Працював з такими компаніями як 20th Century Fox, Universal Pictures, Disney, Columbia TriStar і Warner Bros. Серед його проектів: «Повний будинок» (Full House), «Добрі часи» (Good Times), «Джеферсони» (The Jeffersons) і багато інших.
Даррен Борровмен (Darren Borrowman) – керівник кіновиробничого напрямку на факультеті акторської майстерності VFS. Серед його робіт «Таємниці Смолвіля» (Smallville), «Секретні матеріали: Хочу вірити» (The X-Files: I Want To Believe). Переможець численних конкурсів короткометражних фільмів, режисер художнього інді-фільму «Зроби щось зі своїм життям» (Do Something With Your Life), продюсер і режисер монтажу фільму «Пісня Шарлоти» (Charlotte's Song).

ЗЙОМКИ У ВАНКУВЕРІ

Завдяки великому обсягу кіно- та телевізійного виробництва, Ванкувер отримав звання «Північний Голлівуд» і є третім найбільшим центром кіновиробництва в Північній Америці після Лос-Анжелеса і Нью-Йорка з рекордною і постійно зростаючою кількістю кіно- і телепостановок. У Ванкувері розташовані 800 компаній, які працюють в галузі кіно, цифрового відео, мультиплікації і візуальних ефектів, а також розробки відеоігор, мобільного контенту та додатків.

Фільми, зняті в Ванкувері за участі випускників VFS: «Я, робот» (I, Robot), «Титанік» (Titanic), «Післязавтра» (The Day After Tomorrow), «Сутінки» (Twilight), «Неймовірний Халк» (Hulk), «Планета Мавп» (Planet of the Apes), «Спіймай мене, якщо зможеш» (Catch Me If You Can), «Моє велике грецьке весілля» (My Big Fat Greek Wedding), «Розумник Вілл Хантінг» (Good Will Hunting), «Рембо» (Rambo), «Горець» (Highlander), «Секретні матеріали» (X-Files), «Жінка-кішка» (Catwoman), «Зоряна брама» (Stargate), «Люди Ікс-2» ( X-Men 2), «Роккі-4» (Rocky IV), «Джуманджі» (Jumanji), «Ефект метелика» (The Butterfly Effect), «Фантастична четвірка» (Fantastic Four), «П'ятдесят відтінків сірого» (Fifty Shades Of Grey) та інші.

Вартість курсу – 12 000 грн.
До вартості входять учбові матеріали, книга серії «Медіабук» «Конспект 2014/2015» про те, як створювати кіно, обід, снеки та напої протягом дня.

Після реєстраціі вам зателефонує менеджер відділу продажу. 
Додаткова інформація: +38 044 459 46 10 або info@mrm.ua.

Практичний курс відбудеться англійською мовою (без перекладу) на території освітнього центру FILM.UA Факультет за адресою: вул. Миколи Закревського, 22, Київ (кіностудія FILM.UA, вхід №2).

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

DEC education – міжнародна освітня компанія, офіційний представник VFS в Україні, пропонує консультаційні послуги з організації освіти за кордоном. Кожного року входить до ТОП-5 номінантів премії LTM Star Awards – тематичного видання Study Travel Magazine.

Media Resources Management – перша українська медіаконсультаційна компанія, що надає комплексні послуги в області медіа та ентертейменту. Компанія консультує та забезпечує практичну підтримку проектів у всіх основних областях медіаринку.