Майстер-клас Олени Малкової та Марії Квітки

18 січня о 19:00 відбудеться майстер-клас «Іміджевий digital-контент та перспективи монетизації».

Лекція буде побудована на матеріалах унікального українського digital-проекту – «СПАДОК» (англ. Back to basics).
У ході майстер-класу пройде ексклюзивний допрем'єрний показ нового епізоду.

Спікери:

Олена Малкова – продюсер FILM.UA Group.
Марія Квітка – директор та співзасновник Українського Інституту Історії Моди.

«СПАДОК» – перший digital-проект виробництва FILM.UA, який привернув до себе увагу міжнародної спільноти. Ролики про українське жіноче вбрання представлені на платформі Amazon Prime, і стали першим українським digital-проектом у цьому онлайн-кінотеатрі. Проект відкривав перший півфінал Євробачення-2017. Наразі вже іде робота над новим сезоном, присвяченому українській весільній традиції.

У ході майстер-класу продюсер проекту Олена Малкова та консультант проекту Марія Квітка ділитимуться досвідом створення іміджевого контенту високої якості, як технічно, так і за змістом, окрім цього обговорюватимуть такі питання:

• продюсерський підхід: від зародження ідеї до виробництва;
  • розробка концепції;
  • пошук унікального робочого матеріалу, героїв, костюмів;
  • музичний супровід;
  • інструменти підвищення уваги до бренду;
  • підходи до дистрибуції та ліцензування;
  • вихід на міжнародний ринок.

Спікери:

Олена Малкова – продюсер FILM.UA Group.

Фільмографія:
2017 «Присягаюсь кохати довіку»
2017 «Кафе на Садовій»
2017 «Одружити не можна помилувати»
2017 «Обираючи долю»
2017 «Прощаюся востаннє»
2016 «СПАДОК»
2010 «Містичні історії»

Марія Квітка – директор та співзасновник Українського Інституту Історії Моди, першого в країні інтерактивного центру історичного та сучасного одягу. Працювала над створенням проектів «Витоки», «Щирі», «СПАДОК», «Відважні», «100 років моди: 7 образів України».