ru uk

Майстер-клас Єгора Борщевського

 

З технічних причин майстер-клас «Бюджетування візуальних ефектів» перенесено на 22 грудня, 19.00. Просимо вибачення за незручності.

 

Спікер – Єгор Борщевський, директор компанії POSTMODERN Digital.

 

 

Сучасне кіно неможливо уявити без використання VFX. Усі методи створення сцен, які неможливо відзняти, відносяться до етапу пост-продакшену, який може займати набагато більше часу, ніж самі зйомки. У той же час, рішення щодо використання оптичних ефектів чи комп'ютерної графіки приймаються ще на етапі розбору сценарію.

В ході майстер-класу ми поговоримо про те, як правильно сформувати бюджет пост-продакшену, прорахувати необхідний на створення візуальних ефектів час, хто такий VFX-супервайзер, як спланувати знімальний процес та досягнути балансу між кількістю та якістю.

Треба розуміти, що правильна комунікація продюсера, режисера та VFX-супервайзера не тільки важлива, а і вигідна. Вчасне прийняття рішень щодо VFX заощаджує бюджет, адже домальовувати на етапі пост-продакшену завжди дорожче. А залучення VFX-супервайзера на етапі пошуку творчих та візуальних рішень зробить їх більш ефективними. Тому лекція орієнтована на продюсерів, режисерів, операторів і майбутніх VFX-супервайзерів.

Спікер:

Єгор Борщевський  директор компанії POSTMODERN Digital, спеціалізується на виробництві контенту, візуальних ефектах та пост-продакшені, управлінні проектами, розробці автоматизованих систем управління.

Досвід роботи в медіа: 15 років.

Внески та досягнення:

  • розвиток технологій VFX в Україні;
  • член Міжнародної асоціації розробників ігор (IGDA) та Товариства візуальних ефектів (VES);
  • локалізація контенту для клієнтів з США, Нової Зеландії, Індії, Росії.

Має міжнародні нагороди та номінації за створення візуальних ефектів від VES Awards, FICCI BAF, A'Design Award and Competition, Animayo, Game Connection Europe.

Фільмографія: 

2017 «Сторожова застава»
2015 «Незламна»
2014 «Вій»
2014 War Thunder: Victory Ours 
2013 «Метелики»
2013 «Полярний рейс»
2013 «Син батька народів»
2013 «Страсті за Чапаєм»
2012 «Чкалов: Міфи і факти»