ru uk

Майстер-клас Андрія Алфьорова та Клауса Едера

26 квітня о 19:00 відбудеться майстер-клас «Як дивитися кіно і серіали професійно?»

Спікери:

Андрій Алфьоров
– кінознавець, кінокритик, телеведучий.
Клаус Едер* – кінознавець, генеральний секретар FIPRESCI (Міжнародна федерація кінопреси, ФІПРЕССІ).


Професія кінокритика поєднує у собі висловлювання своєї думки, а також спробу донести читачеві зміст і наповнення фільму, як він працює і чому. Аби грамотно довести свою точку зору, фахівцеві необхідно добре розбиратися в тому виді мистецтва, який він критикує. Кінокритик вирізняється об'єктивною, зваженою, аргументованою думкою.

Критика – це не обслуговуюча ланка кінопроцесу, а його дуже важлива частина, без якої неможлива робота повноцінної кіноіндустрії. Завдання критики - бути посередником між автором і глядачем.

У програмі:

• історія розвитку кінознавства в нашій та інших країнах
• роль кінокритиків в індустрії
• як дивитися контент професійно
• формування «культури споживання» кіно, як явища культури
• вміння бачити явище ще до того, як воно проголошується явищем 

Майстер-клас відбудеться 26 квітня о 19:00, за адресою: м. Київ, кіностудія FILM.UA,
вул. М. Закревського 22, вхід №2.
Вартість участі – 150 грн. Реєстрація на майстер-клас – обов'язкова.
 

Спікери:

Андрій Алфьоров
– кінознавець, кінокритик, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). Телеведучий, має великий досвід роботи в різних медіа. Серед іншого був головою кіноредакціі «1+1 Media», автором і ведучим програми «Підпільна імперія» на «1+1», проекту «3stv/Movies» і кінооглядачем Шоу Савіка Шустера на каналі 3s.tv, автор і ведучій проекту «Кіно з Алферовим» на «Радио Вести». Кінооглядач Officiel Hommes. Разом із Павлом Гудімовим та FILM.UA є співтворцем великого мультимедійного виставкового проекту «Тіні забутих предків» (до 50-го ювілею шедевру Сергія Параджанова). Продюсер. Працював разом із режисером Кирилом Сєрєбренніковим. Автор і ведучий блогу «Кіно з Алфьоровим».

Клаус Едер – кінознавець, генеральний секретар FIPRESCI, куратор кінофестивалів, автор книг про Анджея Вайду, Луїса Бунюеля, Микиту Михалкова, Андрія Кончаловського, Артуро Ріпштейна, Ім Квон Тхека, Нагіса Осіму, співавтор книги з історії болгарського кіно. У 1986-2007 роках – програмний директор Мюнхенського міжнародного кінофестивалю. Надавав консультації різним кінофестивалям. Член журі численних кінофестивалів, в тому числі в Венеції, Монреалі, Стамбулі, Москві, Карлових Варах, Одесі, Єрусалимі, Барі. З 1987 року – генеральний секретар Міжнародної федерації кінокритиків FIPRESCI. Живе і працює в Мюнхені, Німеччина.

Міжнародна федерація кінопреси (ФІПРЕССІ, FIPRESCI) – міжнародна організація, яка об'єднує кінокритиків і кінознавців. Заснована 6 червня 1930 року в Парижі. З 1948 року Міжнародна федерація кінопреси працює на найбільших міжнародних кінофестивалях та присуджує свою спеціальну нагороду.

* – Клаус Едер виступатиме по Skype.

Зареєструватися