Ексклюзивний майстер-клас Майкла Басера

Всесвітньо відома Ванкуверська Школа Кіномистецтва (VFS) вперше в Україні!

22 лютого о 19:00 ексклюзивно для FILM.UA Факультет відбудеться майстер-клас «Сценарна майстерність: сторітеллінг, структура, персонажі».

Спікери:

Майкл Басер
 – голова факультету сценарної майстерності VFS.
Доповнюватимуть виступ Дженніфер Клемент – голова факультету акторської майстерності VFS і Даррен Борровмен – керівник напрямку кіновиробництва VFS.

Лекція буде присвячена ефективному сторітеллінгу, способам написання історії для екрану. Майкл Басер розповість про основні складові успішного фільму і телевізійного шоу: історію, персонажів, структуру.

FILM.UA Факультет забезпечить послідовний переклад лекції.

Майстер-клас відбудеться 22 лютого о 19:00 за адресою: м. Київ, кіностудія FILM.UA, вул. М. Закревського, 22, вхід №2.

Реєстацію на майстер-клас закрито.

Про школу:

Vancouver Film School заснована в 1987 році та знаходиться в місті Ванкувер, Канада. Школа спеціалізується на підготовці кадрів для кіно, телебачення та пропонує програми, що охоплюють усі види діяльності в сфері екранних мистецтв. Унікальна освітня модель дозволяє опанувати професію всього за один рік інтенсивної програми, після закінчення якої випускники отримують диплом і безцінний практичний досвід.

Спікери:

Дженіфер Клемент – голова факультету акторської майстерності VFS.
Викладає більше 10 років. Працювала в якості акторки в більш ніж 100 театральних, кіно- і телевізійних проектах Канади і США, зокрема, в серіалах «Надприродне» (Supernatural), «Слідство веде Да Вінчі» (Da Vinci's Inquest), «Зомбі на ім'я Фідо» (Fido) та інших.
Майкл Басер – голова факультету сценарної майстерності VFS.
Відомий сценарист, продюсер і шоуранер з досвідом роботи в індустрії більше 38 років. Працював з такими компаніями як 20th Century Fox, Universal Pictures, Disney, Columbia TriStar і Warner Bros. Серед його проектів: «Повний будинок» (Full House), «Добрі часи» (Good Times), «Джеферсони» (The Jeffersons) і багато інших.
Даррен Борровмен – керівник кіновиробничого напрямку на факультеті акторської майстерності VFS. Серед його робіт «Таємниці Смолвіля» (Smallville), «Секретні матеріали: Хочу вірити» (The X-Files: I Want To Believe). Переможець численних конкурсів короткометражних фільмів, режисер художнього інді-фільму «Зроби щось зі своїм життям» (Do Something With Your Life), продюсер і режисер монтажу фільму «Пісня Шарлоти» (Charlotte's Song).