12 лютого в 19:00 відбудеться майстер-клас програми Skll Bill Pro на тему «Правовий супровід виробництва теле та кінопродукту. Завдання юридичного департаменту продакшена. Законодавче регулювання». В рамках майстер-класу будуть розглянуті наступні питання:

1. Організація роботи юридичної служби на кіностудії. Про що потрібно дбати керівникам.
  2. Юридичне оформлення виробництва кінотеатрального і телевізійного контенту. Оформлення відносин з учасниками виробничого процесу (трудові відносини, цивільно-правові відносини). Укладання договорів з дітьми. Проведення зйомок у громадських місцях, отримання дозволів.
  3. Юридичне оформлення купівлі сценаріїв, музичних творів, фотографій, футажів.
  4. Особливості виробництва телевізійних проектів (серіали, програми) і кінотеатральних проектів. Особливості провадження проектів у ко-продакшні з українськими та іноземними партнерами.
  5. Юридичне оформлення дистрибуції контенту. Типологія прав. Монетизація прав. Взаємини з партнерами.
  6. Законодавче регулювання галузі.

Експерти майстер-класу:

Євгенія Дербал, юридичний радник FILM.UA Group, та Ігор Бондаренко, керівник юридичного департаменту FILM.UA Group.

Yevgeniya Derbal

Євгенія Дербал

Протягом більш ніж семи років Євгенія Дербал формувала і керувала податковою практикою в адвокатській конторі «Коннов і Созановський». Крім консультування клієнтів з податкових питань, Євгенія займалася податковим плануванням, супроводом податкових спорів, угодами в сфері M & A, корпоративними реструктуризаціями та медіа правом. Наразі Євгенія Дербал є партнером адвокатської контори «Коннов і Созановський».

Накопичений в адвокатській конторі досвід роботи максимально реалізовується Євгенією після переходу в 2011 році на роботу в групу компаній FILM.UA. Основним завданням Євгенії є координація всіх юридичних питань групи, супровід ко-продакшн проектів, робота з інвесторами.

Євгенія Дербал є членом Асоціації правників України та Асоціації адвокатів України, а також членом Міжнародної Податкової асоціації (IFA) і Мережевої асоціації Tax Planet.

Igor Bondarenko

Ігорь Бондаренко

Протягом 9 років Ігор керує юридичними департаментами підрозділів FILM.UA Television, FILM.UA Production та інших виробничих структур FILM.UA Group, здійснюючи повний юридичний супровід господарської та комерційної діяльності компанії. Спеціалізацією Ігоря є робота по захисту авторських прав на аудіо-візуальні твори та повний юридичний супровід процесу створення аудіо-візуальних творів, як самою компанією, так і в умовах міжнародної копродукції. Також Ігор має унікальний досвід в області супроводу дистрибуторської діяльності компанії FILM.UA Distribution.

Ігор є випускником факультету післядипломної освіти Одеської національної юридичної академії за спеціальністю «цивільне право».

Майстер-клас відбудеться 12 лютого 2015р. з 19:00 до 21:00, за адресою:
м. Київ, вул. М. Закревського, 22, вхід №2

Інформаційні партнери: