Бюджетирование и планирование кинопроизводства – от сценария до носителя. Работа исполнительного продюсера и директора картины. Составление тайминга и КПП

9 жовтня пройде майстер-клас Катерини Швець та Анни Скок на тему «Бюджетування і планування кіновиробництва - від сценарію до носія. Робота виконавчого продюсера і директора картини. Складання таймінгу і КПП ».

В рамках майстер-класу будуть розглянуті наступні теми:

1. Чим займається виконавчий продюсер і за що відповідає?
  2. Яка роль директора виробництва і його робота на майданчику? Як він взаємодіє з виконавчим продюсером?
  3. Які вихідні дані враховуються при плануванні бюджету для всієї картини в цілому?
  4. Що таке таймінг? На які періоди він ділиться?
  5. Складання таймінгу, КПП, викличного листа.

Всі учасники зможуть отримати зразки документів.

Для того, щоб показати відмінності в роботі над проектами, ми розглянемо кейси 3 проектів:

• Серіал «Здрастуй, мама!" - 60 серій - 2010 рік
  • Міні-серіал «Так далеко, так близько» - 8 серій - 2013
  • Міні-серіал «Метелики» - 4 серії - 2013

Про спікерів:

Катерина Швець - директор FILM.UA Production, виконавчий продюсер.

Закінчила Київський Державний Інститут Театрального Мистецтва ім. Карпенко - Карого. Факультет: Кіно і Телебачення. Спеціальність: Організатор виробництва. В кіновиробництві з 2002 року.

Як виконавчий продюсер працювала над фільмами: «Метелики», Так далеко, так близько »,« Щасливий квиток »,« Здрастуй, мамо! »,« Територія краси »,« Відлига »і ін.

Анна Скок - директор виробництва кіностудії FILM.UA.

Закінчила київський інститут музики ім. Р.М. Глієра та Університет культури і мистецтв.

Як директор виробництва працювала над фільмами: «Паршиві вівці», «Метелики», Так далеко, так близько »,« Щасливий квиток »,« Здрастуй, мама! "І ін.

Для кожного нового учасника перший майстер-клас безкоштовно!

З умовами покупки абонемента можна ознайомитися тут.

Попередня реєстрація обов'язкова.