CINEMA KIDS оголошує дати літніх змін КІНО КАНИКУЛ і курсу Я- Vlogger

Зняти фільм, стати актором, завести відеоблог, провести час на кіностудії - літні радості для дітей і підлітків від Cinema Kids.

Кіноканікули Cinema Kids - це повне занурення в світ кіно! Протягом зміни кожна дитина візьме участь в зйомках фільму на кіностудії FILM.UA. Все буде по-справжньому: починаючи від розробки сценарію відповідно до обраного жанру учасники пройдуть всі етапи зйомки фільму. Розподіл ролей, підбір костюмів і гриму, постановка декорацій - за допомогою досвідчених педагогів діти в ігровій формі познайомляться з кінопрофесій. А щоб фільм вийшов професійним, учасники будуть додатково займатися акторською майстерністю, працювати з текстом, вивчати ази операторської майстерності, брати участь в майстер-класах і відвідувати працюють знімальні майданчики. Час перебування на кіноканікули: пн-пт, з 10.00 до 18.00. Вік - 8-15 років. Новинка програми - одна зі змін буде пройде переважно англійською мовою!

Курс Я- VLOGGER - для початківців відеоблогерів 12-15 років. Курс допоможе освоїти інструменти відеоблогу, роботу і особливості YouTube, навчить створення свого каналу, допоможе визначитися з темою і формою подачі, навчить основам монтажу та ін.

Дати та ціни на літні заходи Cinema Kids дивіться нижче:

Дати, 2016г.

Назва проекту

Ціна за зміну, грн.

30 травня– 4 липня

Я- Vlogger

6 – 17 червня

Зміна №1

20 червня – 1 липня

Літі КІНОКАНІКУЛИ.

Зміна №2.  Англійска.

25- 30 липня

Я- Vlogger

1-12 серпня

Зміна №3

15-26 серпня

Зміна №4

Подробиці про КІНОКАНИКУЛИ – тут, о курсе Я- VLOGGER – тут

Для запису на курс надішліть заявку електронною поштою faculty@film.ua (Вкажіть ім'я учасника, контакти батьків, дату обраної зміни, обмеження в їжі або алергії, якщо є).