Відгуки дітей, які восени 2014р. відвідали киіноканікули Cinema Kids

27-31 жовтня відбулася перша зміна осінніх кіноканікули Cinema Kids. До вашої уваги відгуки дітей про цей тиждень, проведений на кіностудії:

Маша, 8 років, французька група

Чим ви займалися сьогодні?

Спочатку ми потренувалися співати і потанцювали на сцені для Хеллоуїна «Bonjour! Bonjour! Cava Cava!». Потім ми подивилися кіно, яке нам показали, потім ми робили всякі фігури. А ще ми озвучували мультик.

Скільки років ти вивчаєш французьку?

Три роки. Поки не дуже вільно говорю. Я просто в третьому класі вчуся, тому ще не все вивчила. Але з мультиком пораюсь. «Лунтика» першу частину ми вже зробили, тепер переходимо до «Смішариків».

Що тобі найбільше сподобалося?

Ну, коли ми озвучували ... Перший день мені сподобався!

Аріна, 6 клас, англійська група

Що найбільше сподобалося?

Мені найбільше сподобалося озвучувати дуже цікавих героїв, тобто, тих, в яких ми в житті не можемо перевтілитися. Ще майстер-клас з приготування печива (макаруни). Дуже сильно смачно - теж сподобалося.

Коли ти почала вчити англійську?

В школі. Але в садку теж вчила, але це не рахується.

Тобі легко дається озвучування англійською мовою чи доводиться вчити нові слова?

В принципі, легко, але мені дуже подобається.

А який мультик ти б хотіла озвучити?

«Гидкий Я», напевно.

Ким ти мрієш стати?

Я юристом. Ну, раніше у мене була мрія — актрисою. Але якось не склалося, і тепер доводиться бути юристом. Ну, не знаю, зараз мені здається, що краще вже бути режисером. Ця професія більш затребувана. Просто акторів багато, тому там складніше.

Катя, 12 років, англійська група

Як тебе звати?

Мене звуть Катя. Я вчуся в 8 класі, математичного ліцею №208. Вчу англійську, відвідую театральну студію, вокал, гімнастику - мене так всебічно розвивають. І взагалі, я така творча особистість.

Що тобі за цей тиждень сподобалося найбільше?

Найцікавіше, це, звичайно, озвучувати фільм, тому що, не знаю, як інші, а я, коли перебуваю в студії, одягаю навушники, мікрофон - це так класно і  я аж відчуваю себе зіркою. А раптом коли-небудь я стану великою актрисою і буду озвучувати не тільки «Лунтика», але і що-небудь інше. Наприклад, романтичні сцени.

Марія, 11 років, англійська група

Ти вчиш англійську з першого класу?

Так, я вчу з першого класу. Взагалі-то я вчила і раніше. Я за рік до того, як піти в перший клас почала вчити англійську.

Зараз ти говориш вільно цією мовою або для тебе були нові слова?

Для мене завжди будуть нові слова, бо я ж вчу англійську. Але так, на своєму рівні, я навіть можна сказати вище свого рівня. Я вже можу спілкуватися з іноземцями.

Що для тебе було найцікавіше протягом цього тижня?

Для мене, звичайно ж, найцікавішим був запис мультика. Тому що я ніколи цього не робила. І завжди хочеться пробувати щось нове. Мені дуже сподобалося.

У вас були також заняття з акторської майстерності, техніки мови. Як думаєш, тобі це знадобиться в житті?

Ну, звичайно! Я ж хочу стати актрисою! Це - моя мрія. Я все життя мрію стати актрисою і іншої мрії у мене ще ніколи не було.

Анна-Марія, 7 років, французька група

Коли ти почала вчити французьку?

З початку цього року.

Як тобі вдавалося озвучувати мультик? Було складно?

Ну, було складно, бо ще я так не дуже все знаю, і не до кінця розумію. Але викладачі мені допомагали.

Що ще ви робили, крім озвучання?

Ми вчили пісню. Разом з танцем. Ходили на екскурсію. І тут грали.

Ким ти хочеш стати?

Співачкою і актрисою.