Кіноканікули англійською та французською

FILM.UA Факультет та музично-театральна студія «Бродвей Kids» оголошують початок набору в дитячу групу «Кіноканікули».

«Кіноканікули» - це унікальні програми англійськлю та французською мовами, які дозволяють дітям повністю зануритись у світ кінематографу на період шкільних канікул і самостійно озвучити мільтфільм у професійній студії. Канікули забезпечують повне включення у робочий процес однієї з найбільших кіностудій Східної Європи.

Програма навчання:

• заняття з риторики та голосоведення;
  • заняття з акторської майстерності;
  • дубляж та озвучання відомого мільтфільма (англійською чи французською мовою);
  • додатково -майстер-клас по виготовленню тістечок macarons від відомого київського кондитера Валерія Созановського;

27-31  жовтня 2014 р., з 10.00 до 18.30

Вік

8-15 років

Місце

студії звукозапису Так Треба Продакшн,
кіностудія FILM.UA
вул. Миколи Закревського, 22

Супроводження педагога, щоденний огляд лікаря та повноцінне 3-разове харчування в кіно-кафе «Хлопавка».

Вартість навчання – 4000 грн.
Попередній запис по тел. 067 730 98 49,  Стародубова Олена astarodubova@film.ua