Відкритий майстер-клас Дитячої школи дубляжу «Так Треба Продакшн»

Дитяча школа дубляжу «Так Треба Продакшн» в рамках кінофестивалю «Чілдрен Кінофест» проведе відкритий майстер-клас з озвучання мультфільму.

За 1,5-2 години діти і підлітки зможуть спробувати свої сили в якості акторів дубляжу.

Майстер-клас дозволить учасникам в ігровій формі попрацювати з дикцією, ознайомитися з вправами на концентрацію уваги і акторських навичок. В рамках майстер-класу відбудеться конкурс скоромовок. Також учасники спробують озвучити по кілька реплік з улюблених мультфільмів. На переможців чекають призи.

Майстер-клас проведуть досвідчені педагоги Дитячої школи дубляжу «Так Треба Продакшн».

Вік учасників: 7-15 років.

Майстер-клас відбудеться 30 травня c 11:00 до 13:00.
*Час майстер-класів може змінюватися, стежте за новинами на нашому сайті.

Адреса: м Київ, вул. Червоноармійська, 19, кінотеатр «Київ», 2-й поверх, кінофестиваль «Чілдрен Кінофест».

Підтвердження реєстрації буде вислано на вказаний e-mail 28 травня.