ru uk

Специальные доклады от спикеров FILM.UA Факультет на конференции «Кино за кадром»


В рамках конференції виробники глядацького та фестивального кіно України розкажуть про особливості своєї професії та поділяться власним досвідом роботи. Учасники конференції матимуть змогу з перших уст дізнатися про сучасний етап розвитку української кінематографії від професіоналів кіноіндустрії, а також ознайомитися з перспективами виробництва фільмів в Івано-Франківську та регіоні.  


Програма конференції включає виступи 8-ми спікерів, серед яких і експерти FILM.UA Факультет. Свої доповіді на конференції представлятимуть:

  • Олександра Рубан – режисер і сценарист анімаційної студії ANIMAGRAD (FILM.UA Group). Серед робіт Олександри: режисер анімаційного повнометражного мультфільм «Мавка. Лісова пісня», режисер дитячого анімаційного серіалу «Котофеї», консультант-психолог та сценарист дитячого анімаційного серіалу «Клуб Всезнайків», режисер та сценарист третього та четвертого сезонів дитячого анімаційного серіалу «Ескімоска. Пригоди в Арктиці» анімаційної студії Animagrad та телеканалу 1+1 та ін.
  • Олена Мась ­ Lead VFX Coordinator компанії Postmodern (FILM.UA Group). Серед робіт Олени: «Сторожова Застава», «Welcome to Mercy», «Baahubali 2: The Conclusion» та ін.
  • Юрій Ковальов – український режисер і сценарист, а також режисер телевізійних проектів, кліпів та реклами. Серед робіт Юрія: «Сторожова застава», «Україно, goodbye: «Пиріг», «Мудаки Арабески: «Останній лист» та ін. Слід зазначити, що Юрій неодноразово отримував призові місця на різноманітних фестивалях реклами.

За словами організаторів: «Основною метою заходу є сприяння створенню кіноіндустрії в Івано-Франківську і Карпатах, шляхом вирощення середовища професіоналів, які будуть робити власний конкурентоспроможний продукт на базі локацій регіону».  

Придбати квитки та більш детально ознайомитися с програмою конференції можна на сторінці конференції у Facebook або за номером телефону 095 140 30 39. 

З нетерпінням чекаємо на зустріч!