Робота продюсера: від вибору сценарія до фінальних титрів

Володимир Іссат - креативний продюсер FILM.UA Group.

Закінчив Ленінградський державний інститут театру, мізики та кінематографії (ЛДІТМіКб нині СПбДАТМ)ю Працював як сценарист і режисер, та найбільшого успіху досяг як креативний прдюсер. В його портфоліо такі проекти:

• 160-серійна теленовела «Серцю не накажеш»
  • перший в Україні серіал в форматі соціальної мелодрами "Сусіди" (премія "Телетріумф"), що у кожній серії містила фрагменти новин чи події, що відбулися у день показу
  • супер успішний серіал "Жіночий лікар" та його продовження "Жіночий лікар-2". Серіал не просто мав успіх в Україні, де був відмічний пермією "Телетріумф", а й викликав неймовірний резонанс в Росії та Казахстані
  • міні-серіали  «Дорога в порожнечу», «Легковажная жінка» та ін.

Майстер-клас «Робота продюсера: від вибору сценарія до фінальних титрів» стане першим у лінійці Skill Bill Pro, та допоможе сліхачам зрозуміти, як організована робота над фільмами і серіалами з продюсерської точки зору.

Підчас майстер-класу ми обговоримо, які функції продюсера в ході створення нового проету, і повністю зруйнуємо міф про те, що продюсер - це людина, яка лише фінансує роботу. Поговоримо більш детально про "творчу складову" цієї професії, а саме, які зміни продюсер може вносити до сценарію, чи може впливати на кастинг, вибір локацій та ін.

Майстер-клас є платним (оплата перед початком майстер-класу). З детальними умовами опалти можна ознайомитися тут.

Попередня реєстрація - обов'язкова