Глобальні зміни в ТВ-індустрії. Потреби глядача. Аналіз успішних американських серіалів.

24 грудня відбудеться майстер-клас Джеральда Сеноффа на тему «Глобальні зміни в ТВ-індустрії. Потреби глядача. Аналіз успішних американських серіалів».

Експерти все частіше відзначають високу якість телевізійних серіалів і вважають, що саме зараз настала «золота ера» їх виробництва. Кращі сценаристи Америки працюють не в кіно, а саме в серіалах. Телевізійний продукт вже нічим не поступається прокатному кіно і при цьому дозволяє розповісти більш глибоку і довгу історію. В рамках майстер-класу ми дізнаємося про основні зміни ТВ-індустрії та їх причини, а також спробуємо проаналізувати структуру сценаріїв серіалів, які сьогодні заслужили всесвітню популярність. Ми обговоримо наступні питання:

• зміни в ТВ-індустрії та їх причини
  • основні тенденції в створенні сучасних серіалів в США
  • що об'єднує сучасні успішні серіали
  • основні відмінності американських серіалів від європейських, адаптація серіалів
  • сценарна структура серіалу в рамках усього серіалу, сезону або епізоду

До майстер-класу рекомендуємо ознайомитися з наступними серіалами: «Гарна дружина» (The Good Wife), «Ігра престолів» (Game of Thrones), «Чорний список» (The Blacklist), «Батьківщина» (HOMELAND), «Абатство Даунтон» (Downton Abbey).

Експерт - Джеральд Сенофф (Gerald Sanoff), сценарист, консультант, продюсер з 30-річним досвідом роботи.

• Більша частина роботи Джеральда пов'язана з детективним, містично-детективним і комедійним жанрами. Він є автором сценаріїв і продюсером безлічі серіалів, серед яких - «Діагноз: Вбивство» (Diagnosis: Murder), «Метлок» (Matlock), «Божевільний як лис» (Crazy like a Fox) та ін.
  • 12 років був продюсером і сценаристом Sony Pictures TV International, де його завданням було створення серіалів, які могли б успішно продаватися на різні території.
  • З червня 2011 працює незалежним консультантом на проектах компаній Sony і CBS, в тому числі зі Східною Європою. Зокрема, в Україні працював над адаптацією комедійного серіалу «Таксі» для ICTV, а зараз - над науково-фантастичним проектом «Чотири тисячі чотириста» (The 4400) для телеканалу ТВ-3 в Росії. Серед проектів, які тільки готуються до адаптації - серіали «Будьмо здорові!» (Cheers!) та «Правильна Дружина» (The Good Wifе).

Для Джеральда важливо не тільки слідувати класичним правилам побудови історій, а й враховувати культурно-соціальні особливості країни, для якої створюється адаптація. Однією з найскладніших завдань у його кар'єрі він вважає адаптацію одного з серіалів для японського ринку: «Приїхавши всього на кілька днів, я пробув там кілька місяців, поки разом з місцевими продюсерами не вдалося знайти правильне рішення. Сюжет серіалу був зав'язаний на таємничому вбивстві і напруженому розслідуванні. Наприкінці з'ясовувалося, що вбивцею виявився рідний брат жертви, що було абсолютно неприйнятно для східного менталітету - довелося практично повністю переписати сценарій ».

Майстер-клас відбудеться 24 грудня з 19:00 до 21:00, за адресою:
м. Київ, вул. М. Закревського, 22, Вхід №2

Попередня реєстрація є обов’язковою. Реєструючись на майстер-клас ви автоматично надаєте згоду на відео та фото зйомку з подальшою публікацією в мережі Інтернет.

З повною програмою майстер-класів Skill Bill можна ознайомитися тут.