FILM.UA Факультет. Конспект 2014/2015

Книга «FILM.UA Факультет. Конспект 2014/2015» - збірник текстів, цитат і основних думок спікерів курсу Skill Bill від освітнього центру FILM.UA Факультет. До складу книги входять адаптовані Анастасією Рахманіною розшифровки лінійки майстер-класів практикуючих українських і міжнародних експертів в галузі кіно- і телевиробництва.

Книга написана живою і доступною мовою і розрахована на професіоналів кіно, телебачення, а також широке коло читачів. Книга «FILM.UA Факультет. Конспект 2014/2015» охоплює обсяг інформації, починаючи від формування ідеї і початкових етапів виробництва до пост-продакшена і просування продукту.

Перелік тем:

• Робота продюсера з креативної та фінансової точки зору
  • Продюсування молодіжного контенту
  • Режисура художнього фільму
  • Особливості виробництва анімації
  • Роль креативного продюсера в розробці сценарію і критерії відбору сценаріїв для виробництва. Практичні поради сценаристам
  • Робота режисера-постановника і художника по костюмах. Співпраця з різними департаментами
  • Операторське мистецтво
  • Робота режисера монтажу
  • Звук і музика в кіно
  • Озвучення і дубляж фільмів, адаптація зарубіжного контенту
  • Кастинг - очима актора і кастинг-директора. Як правильно підготуватися до кастингу
  • Нові технології візуальних ефектів і їх бюджетування. Роль VFX-супервайзера в виробництві
  • Правовий супровід теле- та кіновиробництва. Завдання юридичного департаменту і законодавче регулювання
  • Дистрибуція і просування фільму; співпраця з телеканалами
  • Фонди підтримки кіно, кінофестивалі та основні майданчики для пітчингу проектів. Техніки успішного пітчингу

Книга познайомить вас з провідними експертами української та зарубіжної кіноіндустрії. Це унікальний і універсальний посібник, аналога якому ви не знайдете. Спікери курсу Skill Bill - професіонали своєї справи з безцінним багажем знань і досвідом за плечима, власники різних національних і міжнародних премій.

Вихід книги заплановано на кінець лютого. Для попереднього замовлення, просимо прокоментувати ваші дані в формі.

Книга виходить в рамках серії МедіаБук - професійної літератури в сфері кіно / ТВ / медіа. Слідкуйте за новинами в Facebook.