Кіноканікули англійською мовою. Зйомки тривають

FILM.UA Факультет  і музично-театральна студія «Бродвей Kids» оголошують про набір в дитячу групу «Кіноканікули» англійською мовою з 3 по 7 листопада.

«Кіноканікули» - це унікальні програми англійською та французькою мовами, які дозволять дітям зануритися в світ кінематографа на період шкільних канікул і самостійно озвучити мультфільм в професійній студії. Канікули забезпечують повне занурення в робочий процес однієї з найбільших кіностудій Східної Європи.

Програма навчання:

• заняття з риторики і голосоведення
  • заняття з акторської майстерності;
  • дубляж і озвучування відомого, всіма улюбленого мультфільму (англійська або французька мова);
  • додатково - майстер-клас з виготовлення тістечок macarons від відомого київського кондитера Валерія Созановського;

Дата проведення

3-7 листопада 2014 г., з 10.00 до 18.30

Вік дітей

8-15 років

Локація

студія звукозапису Так Треба Продакшн,
кіностудія FILM.UA
вул. Миколи Закревського, 22

Супровід педагога, щоденний огляд лікаря і повноцінне 3-х разове харчування в кіно-кафе «Хлопушка».

Фото та відео попередніх слухачів можно подивитись на нашій сторінці у фейсбуці.

Вартість занять - 4000 грн.
Попередній запис за тел. 067730 98 49, Стародубова Олена astarodubova@film.ua