Підбиваємо підсумки майстер-класу зі сценарної майстерності

Майстер-клас Skill Bill на FILM.UA Факультеті вчора був присвячений роботі редактора і креативного продюсера студії, роботі з авторами, роботі сценаристів. Лев Толстой якось сказав: «Якщо можете не писати, не пишіть». Але Олеся Лук'яненко та Євген Гориславець дали так багато надій авторам, що, здається, всі пішли відразу писати. Виявилося, що студія FILM.UA справді розглядає ВСІ заявки, які отримує. Тому, якщо Ви автор, відправляєте ваші ідеї через форму заявки.

Також говорили ось про що:

• Як оформити і подати сценарну заявку, суть логлайна, обсяг синопсиса
  • Кінопроцес - це дуже складний шлях, викладений компромісами
  • Численне переписування - частина професії автора
  • Редактор і креативний продюсер - друг і помічник ідеї та автора (а не ворог)
  • В кіно і серіалах цікаві відносини людей, хороший спосіб перевірити історію (особливо мелодраматичну) - розповісти її бабусі, тещі або свекрухи
  • Правильне форматування написаного сценарію за загальноприйнятими стандартами - це не примха продюсерів, - це обумовлено технологічним процесом
  • Якими комп'ютерними програмами можна користуватися, щоб полегшити собі форматування
  • FILM.UA Шукає різні цікаві ідеї, але найближчим часом планує запускати 4-серійні мелодраматичні історії
  • Після того, як затверджено розширений синопсис, автор пише поепізодний план, потім діалоги.
  • фінальние рішення на студії приймає генеральний продюсер

І про багато іншого. Всі присутні отримали докладний опис оформлення пакету документів та їх приклади, необхідні при сценарній розробці проекту. Майстер-клас був проілюстрований уривками з сімейної саги «Дім з ліліями», серіалу «Пастка», а також гості першими побачили тізер до проекту «Долина Туманів».

Ваші відгуки, питання, коментарі надсилайте на пошту faculty@film.ua.

Чекаємо Вас на наступних майстер-класах!